kezdőár:32 381 Ft
7 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése
Patak Park Hotel
Patak Park Hotel
Patak Park Hotel
Patak Park Hotel
Patak Park Hotel

Patak Park Hotel

Szállodánk a Dunakanyar egyik legszebb részén, Visegrádon, az erdővel szegélyezett Apátkúti-patak partján található. Az erdei friss levegő páratlan élményével, a patak adta kellemes hangulattal, valamint feledhetetlen visegrádi programok kimeríthetetlen tárházával várjuk kedves Vendégeinket. A Patak Park Hotel több évtizedes múltra tekint vissza a vendéglátás területén. 1972-ben nyitotta meg kapuit a Patak Borozó, mely már akkor is elbűvölte látogatóit, hiszen a táj egyedisége és a csordogáló patak látványa igazi kuriózummá varázsolták. Szállodánk végül 2012-ben nyerte el mai formáját. 29 igényesen felszerelt szobával, felújított étteremmel, az ország és a világ minden tájáról származó gasztronómiai különlegességekkel és persze hamisítatlan magyar ízekkel várja az idelátogatókat és a kikapcsolódni vágyókat. Panorámás rendezvénytermünk konferenciáknak és csapatépítőknek ad otthont, az aktív kikapcsolódást keresőket erdei fitnesz ligettel, csodás túraútvonalakkal és egy 340 méteres futópályával várjuk, a csendes pihenést pedig szállodánk kuriózuma, a páratlan kilátással rendelkező szabadtéri jakuzzi és finn szauna biztosítja.

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

kezdőár:32 381 Ft
7 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:68 630 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:82 695 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:35 537 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:34 909 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:53 448 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:42 065 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:53 791 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
0 Ft
0 Ft
0 Ft

Értékelések

8,3
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 2563 értékelés 
alapján
  • Tisztaság
    8,7
    Kiváló
  • Elhelyezkedés
    8,6
    Kiváló
  • Szolgáltatás
    8,2
    Nagyon jó
  • Kényelem
    8,3
    Nagyon jó
  • Ár-érték arány
    8,2
    Nagyon jó

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Wellness
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Kávézó
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Edzőterem
  5. Parkoló
  6. Terasz
  7. Háziállat megengedett
  8. Bár
  9. Szállodai trezor
  10. Konferenciaterem
  11. Nemdohányzó szobák
  12. PC internet hozzáféréssel

Wellness-szolgáltatások

  1. Masszázs
  2. Szauna
  3. Pezsgőfürdő
  4. Testkezelések

Szoba szolgáltatásai

  1. Kandalló
  2. Zuhanyzó
  3. Vasalódeszka
  4. Nyitható ablakok
  5. TV
  6. Hajszárító
  7. Központi fűtés
  8. Légkondicionáló
  9. Minibár
  10. Íróasztal
  11. Telefon
  12. Széf a szobában

Sportolási lehetőségek

  1. Biliárd
  2. Kerékpárkölcsönzés
  3. Fitness
  4. Síelés
  5. Túraútvonal
  6. Asztalitenisz

Akadálymentesség

  1. Mozgássérült parkoló

Hotel jellemzői

  1. Csak felnőtt vendégeknek

Elhelyezkedés

2025, Visegrád, Mátyás király Street 82, Magyarország

Távolság innen: Patak Park Hotel

Visegrád:0.3 km

Visegrádi fellegvár:1.8 km

Ulmi skatulya:2.1 km

Nagymaros:2.4 km

Burgus Solva 28.:3.2 km

Szent Mihály pálos kolostorrom:8.5 km

Kőkapu:10.3 km

Szabadtéri Néprajzi Múzeum:10.5 km

Hiúz Ház Erdei Iskola és Látogatóközpont:13.3 km

Nógrádi vár:15.1 km

Egri vár (díszlet):17.7 km

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér:43.1 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

2025, Visegrád, Mátyás király Street 82, Magyarország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Patak Park Hotel-ról

  • Van medence a(z) Patak Park Hotel-ben?

    Nem, a(z) Patak Park Hotel nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Patak Park Hotel-ben?

    Igen, a(z) Patak Park Hotel rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Patak Park Hotel-ben?

    Igen, a(z) Patak Park Hotel Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Patak Park Hotel-ben?

    Patak Park Hotel – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Patak Park Hotel?

    A(z) Patak Park Hotel címe: Mátyás király Street 82, 2025, Visegrád, Magyarország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Visegrád

  • Népszerű választás
    2 Kategória
    Hotel
    Skanzen Hotel
    7,9 (640 értékelés)
    Szentendre, 2.7 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:40 198 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    Hotel
    Csillag Panzió
    9,2Kiváló (751 értékelés)
    Vác, 1.7 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:23 840 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    3 Kategória
    Hotel
    Camelot Club Hotel
    8,5Kiváló (1265 értékelés)
    Vác, 5.9 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:36 235 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    4 Kategória
    Hotel
    Cardoner Hotel és Konferenciaközpont
    9,2Kiváló (879 értékelés)
    Dobogókő, 0.2 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:44 863 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Hotel
    Napsugár Panzió
    8,3Nagyon jó (197 értékelés)
    Vác, 1.6 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:22 466 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    3 Kategória
    Hotel
    Mathias Rex
    9,0Kiváló (1535 értékelés)
    Szentendre, 1.1 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:42 324 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    4 Kategória
    Hotel
    Hotel Golden Palace
    9,1Kiváló (753 értékelés)
    Göd, 0.7 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:51 293 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Hotel Panzio 100
    8,9Kiváló (201 értékelés)
    Szentendre, 2.5 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:32 867 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    4 Kategória
    Hotel
    Bükkös Hotel & Spa
    9,3Kiváló (1562 értékelés)
    Szentendre, 0.9 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:49 919 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) Patak Park Hotel közelében