8 oldal árainak mutatása
kezdőár:55 577 Ft
STAGE 12 Hotel by Penz
STAGE 12 Hotel by Penz
STAGE 12 Hotel by Penz
STAGE 12 Hotel by Penz
STAGE 12 Hotel by Penz

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Wellness
  • Parkoló
8 oldal árainak mutatása
kezdőár:55 577 Ft

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    9 oldal árainak mutatása
    kezdőár:43 635 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Háziállat megengedett
    • Szálloda bár
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    9 oldal árainak mutatása
    kezdőár:31 632 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    6 oldal árainak mutatása
    kezdőár:78 671 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:61 914 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:55 026 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
70 382 Ft
35 190 Ft
0 Ft

26.10.19, Hét

58 339 Ft

26.10.20, Ke

58 324 Ft

26.10.21, Sze

58 371 Ft

26.10.22, Cs

58 375 Ft

26.10.23, Pé

64 348 Ft

26.10.24, Szo

Nincs információ

26.10.25, Vas

56 657 Ft

26.10.26, Hét

58 364 Ft

26.10.27, Ke

59 557 Ft

26.10.28, Sze

Nincs információ

26.10.29, Cs

Nincs információ

26.10.30, Pé

61 837 Ft

26.10.31, Szo

Nincs információ

26.11.01, Vas

61 757 Ft

26.11.02, Hét

Nincs információ

26.11.03, Ke

Nincs információ

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

Nincs információ

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

58 302 Ft

26.11.09, Hét

Nincs információ

26.11.10, Ke

Nincs információ

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

Nincs információ

26.11.14, Szo

57 868 Ft

26.11.15, Vas

58 054 Ft

26.11.16, Hét

Nincs információ

26.11.17, Ke

Nincs információ

26.11.18, Sze

Nincs információ

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

Nincs információ

26.11.22, Vas

59 156 Ft

26.11.23, Hét

Nincs információ

26.11.24, Ke

Nincs információ

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

26.11.27, Pé

Nincs információ

26.11.28, Szo

Nincs információ

26.11.29, Vas

65 307 Ft

26.11.30, Hét

Nincs információ

26.12.01, Ke

Nincs információ

26.12.02, Sze

Nincs információ

26.12.03, Cs

Nincs információ

26.12.04, Pé

Nincs információ

26.12.05, Szo

Nincs információ

26.12.06, Vas

Nincs információ

26.12.07, Hét

Nincs információ

26.12.08, Ke

Nincs információ

26.12.09, Sze

Nincs információ

26.12.10, Cs

Nincs információ

26.12.11, Pé

Nincs információ

26.12.12, Szo

Nincs információ

26.12.13, Vas

Nincs információ

26.12.14, Hét

Nincs információ

26.12.15, Ke

Nincs információ

26.12.16, Sze

Nincs információ

26.12.17, Cs

Nincs információ

26.12.18, Pé

70 382 Ft

26.12.19, Szo

Nincs információ

Értékelések

8,8
Kiváló
a vezető oldalakon írt 6645 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Innsbruck városában

Vendégek értékelései

Kiváló59%
Nagyon jó21%
Jó10%
Megfelelő5%
Rossz5%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Gőzfürdő
  2. Szauna

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Lift
  2. Edzőterem
  3. Parkoló
  4. Terasz
  5. Bár
  6. Nemdohányzó szobák
  7. 24 órás portaszolgálat
  8. Mosodaszolgáltatás
  9. Spa
  10. WiFi a lobbyban
  11. Antiallergén szobák
  12. Orvos a helyszínen

Gyerekeknek

  1. Babaágy/gyerekágy

Szoba szolgáltatásai

  1. Nyitható ablakok
  2. Hajszárító
  3. Központi fűtés
  4. Elektromos vízforraló
  5. Légkondicionáló
  6. Rádió
  7. Műholdas TV
  8. Kis társalgó
  9. Telefon
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé
  12. Wifi (szoba)

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Fitness
  3. Síelés
  4. Túraútvonal

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Akadálymentesség

  1. Akadálymentesített utazási útvonal
  2. Mozgássérült parkoló

Elhelyezkedés

Maria-Theresien-Straße 12, 6020, Innsbruck, Ausztria

Távolság innen: STAGE 12 Hotel by Penz

St. Anne's Column:0.1 km

Golden Roof Museum:0.3 km

Helbling House:0.3 km

Innsbruck:0.4 km

Memmingen Airport:118.3 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Maria-Theresien-Straße 12, 6020, Innsbruck, Ausztria

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) STAGE 12 Hotel by Penz-ról

  • Van medence a(z) STAGE 12 Hotel by Penz-ben?

    Nem, a(z) STAGE 12 Hotel by Penz nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) STAGE 12 Hotel by Penz-ben?

    Nem, a(z) STAGE 12 Hotel by Penz nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) STAGE 12 Hotel by Penz-ben?

    Igen, a(z) STAGE 12 Hotel by Penz Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) STAGE 12 Hotel by Penz-ben?

    STAGE 12 Hotel by Penz – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) STAGE 12 Hotel by Penz?

    A(z) STAGE 12 Hotel by Penz címe: Maria-Theresien-Straße 12, 6020, Innsbruck, Ausztria.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Innsbruck

  • Hotel Gruberhof
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • STAGE 12 Hotel by Penz
    8 oldal árainak mutatása
    kezdőár:55 577 Ft
  • Népszerű választás
    Hotel Central
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Penz Hotel West
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:56 383 Ft
  • Hilton Garden Inn Innsbruck Tivoli
    8 oldal árainak mutatása
    kezdőár:32 106 Ft
  • Radisson RED Innsbruck
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Basic Hotel Innsbruck
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Adlers Hotel
    11 oldal árainak mutatása
    kezdőár:57 583 Ft
  • Sweet Cherry Boutique Guesthouse Tyrol
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) STAGE 12 Hotel by Penz közelében