kezdőár:29 355 Ft
9 oldal árainak mutatása
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Medence
  • Wellness
kezdőár:29 355 Ft
9 oldal árainak mutatása

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:38 475 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    • Étterem
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:50 003 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:47 916 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:40 970 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:43 275 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    kezdőár:56 338 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:69 011 Ft
    5 oldal árainak mutatása

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
89 747 Ft
44 875 Ft
0 Ft

26.09.21, ma.

89 747 Ft

26.09.22, di.

72 226 Ft

26.09.23, wo.

57 916 Ft

26.09.24, do.

76 092 Ft

26.09.25, vr.

73 677 Ft

26.09.26, za.

51 738 Ft

26.09.27, zo.

53 916 Ft

26.09.28, ma.

72 073 Ft

26.09.29, di.

Nincs információ

26.09.30, wo.

64 906 Ft

26.10.01, do.

48 461 Ft

26.10.02, vr.

42 363 Ft

26.10.03, za.

53 880 Ft

26.10.04, zo.

48 548 Ft

26.10.05, ma.

35 326 Ft

26.10.06, di.

34 355 Ft

26.10.07, wo.

Nincs információ

26.10.08, do.

39 199 Ft

26.10.09, vr.

Nincs információ

26.10.10, za.

53 756 Ft

26.10.11, zo.

31 958 Ft

26.10.12, ma.

44 825 Ft

26.10.13, di.

Nincs információ

26.10.14, wo.

Nincs információ

26.10.15, do.

Nincs információ

26.10.16, vr.

Nincs információ

26.10.17, za.

Nincs információ

26.10.18, zo.

38 486 Ft

26.10.19, ma.

Nincs információ

26.10.20, di.

Nincs információ

26.10.21, wo.

Nincs információ

26.10.22, do.

39 301 Ft

26.10.23, vr.

Nincs információ

26.10.24, za.

34 984 Ft

26.10.25, zo.

Nincs információ

26.10.26, ma.

Nincs információ

26.10.27, di.

Nincs információ

26.10.28, wo.

Nincs információ

26.10.29, do.

Nincs információ

26.10.30, vr.

Nincs információ

26.10.31, za.

Nincs információ

26.11.01, zo.

Nincs információ

26.11.02, ma.

Nincs információ

26.11.03, di.

Nincs információ

26.11.04, wo.

33 369 Ft

26.11.05, do.

Nincs információ

26.11.06, vr.

Nincs információ

26.11.07, za.

Nincs információ

26.11.08, zo.

Nincs információ

26.11.09, ma.

Nincs információ

26.11.10, di.

Nincs információ

26.11.11, wo.

33 351 Ft

26.11.12, do.

Nincs információ

26.11.13, vr.

Nincs információ

26.11.14, za.

Nincs információ

26.11.15, zo.

Nincs információ

26.11.16, ma.

Nincs információ

26.11.17, di.

Nincs információ

26.11.18, wo.

34 984 Ft

26.11.19, do.

Nincs információ

26.11.20, vr.

Nincs információ

26.11.21, za.

Nincs információ

Értékelések

7,9
a vezető oldalakon írt 2851 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Portorož városában

Vendégek értékelései

Kiváló28%
Nagyon jó24%
25%
Elfogadható9%
Rossz14%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Klíma
  • Étterem
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Masszázs
  3. Szauna
  4. Testkezelések
  5. Hammam
  6. Testradír
  7. Testtekercselés

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Kávézó
  3. Edzőterem
  4. Parkoló
  5. Terasz
  6. Háziállat megengedett
  7. Kültéri medence
  8. Beltéri medence
  9. Szállodai trezor
  10. Konferenciaterem
  11. Nemdohányzó szobák
  12. Étterem

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Légkondicionáló
  7. Minibár
  8. Rádió
  9. Műholdas TV
  10. Íróasztal
  11. Kis társalgó
  12. Telefon

Sportolási lehetőségek

  1. Röplabda
  2. Kerékpárkölcsönzés
  3. Fitness
  4. Szörfözés / Kenu
  5. Teniszpálya
  6. Búvárkodás
  7. Vízipark
  8. Vízi sportolási lehetőségek

Gyerekeknek

  1. Játszótér
  2. Játszóház

Elhelyezkedés

Obala 2c, 6320, Portorož, Szlovénia

Távolság innen: Hotel Vile Park

:1.4 km

Mestni Stadion Izola:7.6 km

Stadion Bonifika:12.7 km

Regional Museum Of Koper:12.7 km

Pier Paolo Vergerio:12.8 km

Gafers:13.2 km

Castello di Muggia:18.1 km

Vasútmúzeum:20.4 km

Civico Museo del Mare:20.5 km

Risiera Di San Sabba:20.6 km

Museo Sartorio:20.9 km

Trieste – Friuli Venezia Giulia Airport:35.7 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Obala 2c, 6320, Portorož, Szlovénia

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Vile Park-ról

  • Van medence a(z) Hotel Vile Park-ben?

    Igen, a(z) Hotel Vile Park kínál 2 medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Vile Park-ben?

    Igen, a(z) Hotel Vile Park rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Vile Park-ben?

    Igen, a(z) Hotel Vile Park Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Vile Park-ben?

    Hotel Vile Park – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Vile Park?

    A(z) Hotel Vile Park címe: Obala 2c, 6320, Portorož, Szlovénia.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Portorož

  • Hotel Vile Park
    kezdőár:29 355 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • Hotel Mirna – LifeClass Hotels & Spa, Portorož
    kezdőár:40 461 Ft
    10 oldal árainak mutatása
  • Remisens Casa Rosa, Annexe
    kezdőár:40 322 Ft
    6 oldal árainak mutatása
  • Népszerű választás
    Maestral Residence
    kezdőár:18 267 Ft
    2 oldal árainak mutatása
  • Villa Bellevue Portoroz-Portorose
    kezdőár:36 860 Ft
    2 oldal árainak mutatása
  • Hotel Tomi
    kezdőár:34 929 Ft
    2 oldal árainak mutatása
  • Apartments Vila Barka
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Apartments & Rooms Karmen
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Floating Sea House Portorose
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Hotel Vile Park közelében