A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése
Hotel Goldene Krone Innsbruck
Hotel Goldene Krone Innsbruck
Hotel Goldene Krone Innsbruck
Hotel Goldene Krone Innsbruck
Hotel Goldene Krone Innsbruck

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:51 199 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:29 567 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:59 820 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:55 498 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
0 Ft
0 Ft
0 Ft

Értékelések

7,0
a vezető oldalakon írt 8284 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Innsbruck városában

Vendégek értékelései

Kiváló20%
Nagyon jó38%
25%
Elfogadható7%
Rossz10%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Parkoló

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Előcsarnok/hall
  2. Lift
  3. Parkoló
  4. Nemdohányzó szobák
  5. WiFi a lobbyban
  6. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
  7. Wifi
  8. Reggeli
  9. Mélytisztítás
  10. Biztosított kézfertőtlenítő
  11. Biztonságos távolság
  12. Válaszprotokoll

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. TV
  4. Központi fűtés
  5. Műholdas TV
  6. Íróasztal
  7. Kis társalgó
  8. Telefon
  9. Széf a szobában
  10. Kábeltévé
  11. Wifi (szoba)
  12. Hipoallergén ágyneműgarnitúra

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Síelés
  3. Túraútvonal

Elhelyezkedés

Maria-Theresien-Straße 46, 6020, Innsbruck, Ausztria

Távolság innen: Hotel Goldene Krone Innsbruck

Innsbruck:0 km

Triumphpforte:0 km

St. Anne's Column:0.3 km

Innsbruck Hauptbahnhof:0.5 km

Helbling House:0.6 km

Golden Roof Museum:0.7 km

Hofburg:0.7 km

Glockengießerei Grassmayr:0.8 km

Tivoli Stadion Tirol:1.5 km

Riesenrundgemälde:1.5 km

Alpenzoo:2.1 km

Memmingen Airport:118.6 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Maria-Theresien-Straße 46, 6020, Innsbruck, Ausztria

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck-ról

  • Van medence a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck-ben?

    Nem, a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck-ben?

    Nem, a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck-ben?

    Igen, a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck-ben?

    Hotel Goldene Krone Innsbruck – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck?

    A(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck címe: Maria-Theresien-Straße 46, 6020, Innsbruck, Ausztria.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Innsbruck

  • 4 Kategória
    Hotel
    Hotel Neue Post Innsbruck
    7,4(2308 értékelés)
    Innsbruck, 0.2 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Hotel Grauer Bär
    8,6Kiváló (8261 értékelés)
    Innsbruck, 0.7 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Basic Hotel Innsbruck
    8,8Kiváló (5779 értékelés)
    Innsbruck, 0.6 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    4 Kategória
    Hotel
    Hotel Central
    8,4Nagyon jó (14 700 értékelés)
    Innsbruck, 0.4 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    STAGE 12 Hotel by Penz
    8,8Kiváló (6647 értékelés)
    Innsbruck, 0.4 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:55 498 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Penz Hotel West
    8,7Kiváló (3201 értékelés)
    Innsbruck, 2.8 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Hotel Das Innsbruck
    9,0Kiváló (11 132 értékelés)
    Innsbruck, 0.6 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:86 216 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    2 Kategória
    Hotel
    Hotel Tautermann
    7,3(5151 értékelés)
    Innsbruck, 1.0 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:50 965 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Hotel
    Rufi's Hotel Innsbruck
    9,1Kiváló (8561 értékelés)
    Innsbruck, 1.2 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) Hotel Goldene Krone Innsbruck közelében