kezdőár:37 481 Ft
6 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése
Family Hotel La Luna - All inclusive
Family Hotel La Luna - All inclusive
Family Hotel La Luna - All inclusive
Family Hotel La Luna - All inclusive
Family Hotel La Luna - All inclusive

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

kezdőár:37 481 Ft
6 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:62 407 Ft
    11 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:47 671 Ft
    4 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:61 158 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:39 946 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:29 404 Ft
    4 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
0 Ft
0 Ft
0 Ft

Értékelések

8,2
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 2717 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Lun városában

Vendégek értékelései

Kiváló52%
Nagyon jó13%
10%
Elfogadható11%
Rossz14%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Gőzfürdő
  3. Masszázs
  4. Szauna
  5. Pezsgőfürdő
  6. Fürdőköpeny

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Kávézó
  3. Játékterem/videójátékok
  4. Előcsarnok/hall
  5. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  6. Lift
  7. Edzőterem
  8. Parkoló
  9. Terasz
  10. Bár
  11. Strand bár
  12. Beltéri medence

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes

Szoba szolgáltatásai

  1. Fürdőkád
  2. Vasalódeszka
  3. Nyitható ablakok
  4. TV
  5. Hajszárító
  6. Központi fűtés
  7. Légkondicionáló
  8. Minibár
  9. Műholdas TV
  10. Íróasztal
  11. Telefon
  12. Széf a szobában

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Fitness
  3. Szörfözés / Kenu
  4. Búvárkodás
  5. Horgászat
  6. Snorkelezés
  7. Vízi sportolási lehetőségek

Gyerekeknek

  1. Gyerekmenük

Elhelyezkedés

Jakišnica 289A, 53294, Lun, Horvátország

Távolság innen: Family Hotel La Luna - All inclusive

Lun:4.9 km

Amfiteatar Lun:5.7 km

Sv. Kuzme i Damjana:11.7 km

Crkva Svetog Ivana Evanđelista:12.5 km

Gradski lapidarij:12.6 km

Spomenik palim borcima:12.8 km

Gradski muzej Novalja:12.9 km

Cissa-Straško:13.8 km

Rab Concentration Camp:16.1 km

Gradina:19.2 km

Ličko Lešće:48.2 km

Rijeka Airport:65.6 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Jakišnica 289A, 53294, Lun, Horvátország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive-ról

  • Van medence a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive-ben?

    Igen, a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive kínál 1 medence.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive-ben?

    Nem, a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive-ben?

    Igen, a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive-ben?

    Family Hotel La Luna - All inclusive – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive?

    A(z) Family Hotel La Luna - All inclusive címe: Jakišnica 289A, 53294, Lun, Horvátország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Lun

  • 4 Kategória
    Hotel
    Arbiana Heritage Hotel
    9,4Kiváló (1465 értékelés)
    Rab, 0.3 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:37 041 Ft
    6 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Apartments Kesic
    8,7Kiváló (117 értékelés)
    Rab, 3.8 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Guest House Violeta
    8,9Kiváló (18 értékelés)
    Rab, 1.5 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Villa Tamaris
    9,0Kiváló (676 értékelés)
    Rab, 1.0 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    3 Kategória
    Hotel
    San Marino Resort
    7,8 (3655 értékelés)
    Lopar, 1.3 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:31 213 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Hotel
    Apartments Residence Astoria
    9,0Kiváló (65 értékelés)
    Rab, 0.2 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 5 Kategória
    Hotel
    Fam. Grce
    9,0Kiváló (63 értékelés)
    Rab, 4.8 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Hotel In Excelsis
    9,1Kiváló (1026 értékelés)
    Novalja, 1.6 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:49 163 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Family Hotel Lopar
    8,0Nagyon jó (3348 értékelés)
    Lopar, 0.8 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:37 074 Ft
    1 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) Family Hotel La Luna - All inclusive közelében