kezdőár:26 808 Ft
7 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése
Bástya Konferencia és Wellness Hotel
Bástya Konferencia és Wellness Hotel
Bástya Konferencia és Wellness Hotel
Bástya Konferencia és Wellness Hotel
Bástya Konferencia és Wellness Hotel

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

kezdőár:26 808 Ft
7 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:88 612 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:40 121 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:41 265 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:26 187 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:25 028 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
0 Ft
0 Ft
0 Ft

Értékelések

8,5
Kiváló
a vezető oldalakon írt 6391 értékelés 
alapján
  • Tisztaság
    8,0
    Nagyon jó
  • Elhelyezkedés
    8,5
    Kiváló
  • Szolgáltatás
    7,6
  • Kényelem
    7,8
  • Szolgáltatások
    7,4
    Elfogadható
  • Ár-érték arány
    7,1
    Elfogadható

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Előcsarnok/hall
  3. Lift
  4. Edzőterem
  5. Parkoló
  6. Terasz
  7. Bár
  8. Szállodai trezor
  9. Konferenciaterem
  10. Nemdohányzó szobák
  11. PC internet hozzáféréssel
  12. Étterem

Wellness-szolgáltatások

  1. Gőzfürdő
  2. Masszázs
  3. Szauna
  4. Szolárium
  5. Pezsgőfürdő
  6. Fürdőköpeny

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Vasalódeszka
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Légkondicionáló
  7. Minibár
  8. Rádió
  9. Műholdas TV
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé
  12. Hipoallergén ágyneműgarnitúra

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Fitness
  3. Túraútvonal

Elhelyezkedés

3519, Miskolc, Miskolctapolcai Way 1-3, Magyarország

Távolság innen: Bástya Konferencia és Wellness Hotel

Herman Ottó Múzeum:4.7 km

Herman Ottó Múzeum - Pannon-tenger Kiállítóépület:4.7 km

Avasi Református Templom:4.9 km

Miskolci Nemzeti Színház:5.3 km

Csodamalom Bábszínház:5.3 km

Miskolc, Dorottya utca:5.4 km

Miskolc:5.5 km

Diósgyőri vár:5.8 km

Miskolci Állatkert:9.8 km

Kohászati Múzeum:10.1 km

Őskohó:13.1 km

Košice International Airport:76.1 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

3519, Miskolc, Miskolctapolcai Way 1-3, Magyarország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel-ról

  • Van medence a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel-ben?

    Nem, a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel-ben?

    Nem, a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel-ben?

    Igen, a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Hol található a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel?

    A(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel címe: Miskolctapolcai Way 1-3, 3519, Miskolc, Magyarország.

  • Melyek a népszerű látnivalók a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel közelében?

    A(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel közelében található látnivalók közé tartozik: Szépasszonyvölgy, Egri Termál- és Élményfürdő, Eger Belváros, Szilvásvárad Szalajka-völgy, Aggteleki Nemzeti Park, Bükki Nemzeti Park, Egri Vár, Eger Autóbuszállomás.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Miskolc

  • 3 Kategória
    Hotel
    Lévay Villa Hotel
    8,7Kiváló (1092 értékelés)
    Miskolc, 1.0 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:29 898 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Rigó Lak
    9,4Kiváló (107 értékelés)
    Miskolc, 1.0 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 1 Kategória
    Hotel
    Belvárosi Vendégház
    6,7(89 értékelés)
    Miskolc, 1.5 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    3 Kategória
    Hotel
    City Hotel Miskolc
    8,6Kiváló (1258 értékelés)
    Miskolc, 1.2 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:40 313 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 1 Kategória
    Hotel
    SenoRita
    9,5Kiváló (162 értékelés)
    Miskolc, 0.6 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:18 673 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    Hotel
    Aranykorona
    8,2Nagyon jó (892 értékelés)
    Miskolc, 0.7 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:26 187 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Várkert Panzió
    8,8Kiváló (473 értékelés)
    Miskolc, 7.6 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:29 539 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 5 Kategória
    Hotel
    La Boheme Apartman
    7,8 (122 értékelés)
    Miskolc, 1.1 km-re innen: Városközpont
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Retro Motel Mályi
    7,7 (85 értékelés)
    Miskolc, 9.9 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:24 534 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) Bástya Konferencia és Wellness Hotel közelében