A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Hotel Villa Luisa
Hotel Villa Luisa
Hotel Villa Luisa
Hotel Villa Luisa
Hotel Villa Luisa

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Medence
  • Wellness
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    8 oldal árainak mutatása
    kezdőár:45 547 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    4 oldal árainak mutatása
    kezdőár:19 220 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    5 oldal árainak mutatása
    kezdőár:21 369 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Háziállat megengedett
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Parkoló
    • Klíma
    • Szálloda bár
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
35 394 Ft
17 695 Ft
0 Ft

26.10.13, Ke

Nincs információ

26.10.14, Sze

Nincs információ

26.10.15, Cs

Nincs információ

26.10.16, Pé

31 336 Ft

26.10.17, Szo

Nincs információ

26.10.18, Vas

Nincs információ

26.10.19, Hét

Nincs információ

26.10.20, Ke

Nincs információ

26.10.21, Sze

Nincs információ

26.10.22, Cs

Nincs információ

26.10.23, Pé

Nincs információ

26.10.24, Szo

Nincs információ

26.10.25, Vas

Nincs információ

26.10.26, Hét

Nincs információ

26.10.27, Ke

Nincs információ

26.10.28, Sze

Nincs információ

26.10.29, Cs

Nincs információ

26.10.30, Pé

Nincs információ

26.10.31, Szo

Nincs információ

26.11.01, Vas

Nincs információ

26.11.02, Hét

Nincs információ

26.11.03, Ke

35 394 Ft

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

Nincs információ

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

Nincs információ

26.11.09, Hét

Nincs információ

26.11.10, Ke

Nincs információ

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

Nincs információ

26.11.14, Szo

Nincs információ

26.11.15, Vas

Nincs információ

26.11.16, Hét

Nincs információ

26.11.17, Ke

Nincs információ

26.11.18, Sze

Nincs információ

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

Nincs információ

26.11.22, Vas

Nincs információ

26.11.23, Hét

Nincs információ

26.11.24, Ke

Nincs információ

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

26.11.27, Pé

Nincs információ

26.11.28, Szo

Nincs információ

26.11.29, Vas

Nincs információ

26.11.30, Hét

Nincs információ

26.12.01, Ke

Nincs információ

26.12.02, Sze

Nincs információ

26.12.03, Cs

Nincs információ

26.12.04, Pé

Nincs információ

26.12.05, Szo

Nincs információ

Értékelések

8,6
Kiváló
a vezető oldalakon írt 2265 értékelés 
alapján
  • Tisztaság
    8,5
    Kiváló
  • Elhelyezkedés
    8,1
    Nagyon jó
  • Szolgáltatás
    9,0
    Kiváló
  • Kényelem
    8,5
    Kiváló
  • Szolgáltatások
    7,7
    Jó
  • Ár-érték arány
    8,2
    Nagyon jó

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Klíma
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Gőzfürdő
  3. Masszázs
  4. Szauna
  5. Szolárium
  6. Pezsgőfürdő

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Kávézó
  2. Előcsarnok/hall
  3. Lift
  4. Edzőterem
  5. Parkoló
  6. Terasz
  7. Háziállat megengedett
  8. Bár
  9. Kültéri medence
  10. Beltéri medence
  11. Szállodai trezor
  12. Nemdohányzó szobák

Gyerekeknek

  1. Babaágy/gyerekágy

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes
  2. Szobai akadálymentesítés

Szoba szolgáltatásai

  1. Fürdőkád
  2. Zuhanyzó
  3. Vasalódeszka
  4. Nyitható ablakok
  5. TV
  6. Hajszárító
  7. Központi fűtés
  8. Elektromos vízforraló
  9. Légkondicionáló
  10. Minibár
  11. Rádió

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Fitness
  3. Lovaglás
  4. Búvárkodás

Hotel jellemzői

  1. Családbarát
  2. LMBTQ+-barát

Elhelyezkedés

Via Tripergola, 50, 80078, Pozzuoli, Olaszország

Távolság innen: Hotel Villa Luisa

Pozzuoli:3.2 km

Phlegraean Fields:4.7 km

Naples National Archaeological Museum:14.2 km

The Sansevero Chapel Museum:14.5 km

Naples International Airport:18 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Via Tripergola, 50, 80078, Pozzuoli, Olaszország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Villa Luisa-ról

  • Van medence a(z) Hotel Villa Luisa-ben?

    Igen, a(z) Hotel Villa Luisa kínál 2 medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Villa Luisa-ben?

    Igen, a(z) Hotel Villa Luisa rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Villa Luisa-ben?

    Igen, a(z) Hotel Villa Luisa Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Villa Luisa-ben?

    Hotel Villa Luisa – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Villa Luisa?

    A(z) Hotel Villa Luisa címe: Via Tripergola, 50, 80078, Pozzuoli, Olaszország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Pozzuoli

  • Hotel Tiro a Volo
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Suites & Residence Hotel
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Darfla
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Avernum Relais
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Masseria del Carmine Maggiore 1817
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • The Reef House
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Sissi B&B
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Flegrea House
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel San Giuseppe
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Hotel Villa Luisa közelében