A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels
Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels
Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels
Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels
Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Medence
  • Wellness
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
46 990 Ft
23 495 Ft
0 Ft

26.10.16, Pé

44 582 Ft

26.10.17, Szo

45 524 Ft

26.10.18, Vas

45 357 Ft

26.10.19, Hét

46 990 Ft

26.10.20, Ke

46 560 Ft

26.10.21, Sze

46 018 Ft

26.10.22, Cs

36 845 Ft

26.10.23, Pé

39 646 Ft

26.10.24, Szo

37 278 Ft

26.10.25, Vas

37 231 Ft

26.10.26, Hét

41 101 Ft

26.10.27, Ke

37 340 Ft

26.10.28, Sze

41 465 Ft

26.10.29, Cs

43 967 Ft

26.10.30, Pé

36 107 Ft

26.10.31, Szo

36 165 Ft

26.11.01, Vas

Nincs információ

26.11.02, Hét

Nincs információ

26.11.03, Ke

Nincs információ

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

Nincs információ

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

Nincs információ

26.11.09, Hét

Nincs információ

26.11.10, Ke

Nincs információ

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

Nincs információ

26.11.14, Szo

Nincs információ

26.11.15, Vas

Nincs információ

26.11.16, Hét

Nincs információ

26.11.17, Ke

Nincs információ

26.11.18, Sze

Nincs információ

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

Nincs információ

26.11.22, Vas

Nincs információ

26.11.23, Hét

Nincs információ

26.11.24, Ke

Nincs információ

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

26.11.27, Pé

Nincs információ

26.11.28, Szo

Nincs információ

26.11.29, Vas

Nincs információ

26.11.30, Hét

Nincs információ

26.12.01, Ke

Nincs információ

26.12.02, Sze

Nincs információ

Értékelések

8,5
Kiváló
a vezető oldalakon írt 1451 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Dassia városában

Vendégek értékelései

Kiváló71%
Nagyon jó20%
Jó7%
Megfelelő2%
Rossz0%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Masszázs
  3. Szauna
  4. Testkezelések
  5. Lávaköves masszázs

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Előcsarnok/hall
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Lift
  5. Edzőterem
  6. Fodrász
  7. Terasz
  8. Portaszolgálat
  9. Bár
  10. Kültéri medence
  11. Szállodai trezor
  12. Konferenciaterem

Gyerekeknek

  1. Gyerekfelügyelet
  2. Szervezett gyerekprogramok
  3. Gyerekmenük

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Vasalódeszka
  3. Nyitható ablakok
  4. TV
  5. Hajszárító
  6. Központi fűtés
  7. Légkondicionáló
  8. Műholdas TV
  9. Íróasztal
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé
  12. Wifi (szoba)

Sportolási lehetőségek

  1. Biliárd
  2. Fitness
  3. Asztalitenisz

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Élelmiszerek és italok

  1. All inclusive

Akadálymentesség

  1. Akadálymentesített utazási útvonal

Elhelyezkedés

Dassia, 49083, Dassia, Görögország

Távolság innen: Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels

Dassia:0.6 km

New Fortress:9 km

Serbian Museum Of Corfu:9.6 km

Old Fortress:10 km

Corfu International Airport "Ioannis Kapodistrias":10.6 km

Palaiopolis - Mon Repos Museum:11.1 km

Angelokastro Castle:13.1 km

Achilleon - Sisi Kastély:14.2 km

Ali Pasha Castle:14.8 km

Islets Of Ksamil:17 km

Buthrotum:17.2 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Dassia, 49083, Dassia, Görögország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels-ról

  • Van medence a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels-ben?

    Igen, a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels kínál 2 medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels-ben?

    Nem, a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels-ben?

    Nem, a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels nem biztosít parkolást.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels-ben?

    Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels?

    A(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels címe: Dassia, 49083, Dassia, Görögország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Dassia

  • Népszerű választás
    Hotel Paloma Blanca
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Primavera
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Amalia
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Le Blanc
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Reggis Apartments
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Yellow House
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Karda Beach Camping & Bungalows
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • The Red Dragon
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel La Calma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Iolida Corfu Resort & Spa by Smile Hotels közelében