6 oldal árainak mutatása
kezdőár:46 796 Ft
Hotel Astoria Bled
Hotel Astoria Bled
Hotel Astoria Bled
Hotel Astoria Bled
Hotel Astoria Bled

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma
6 oldal árainak mutatása
kezdőár:46 796 Ft

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    9 oldal árainak mutatása
    kezdőár:47 533 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:41 238 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    9 oldal árainak mutatása
    kezdőár:58 185 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      • Ingyenes WiFi
      • Parkoló
      • Háziállat megengedett
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      • Ingyenes WiFi
      • Parkoló
      • Klíma
      2 oldal árainak mutatása
      kezdőár:49 007 Ft
      • Ingyenes WiFi
      • Wellness
      • Parkoló
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      • Ingyenes WiFi
      • Medence
      • Wellness
      8 oldal árainak mutatása
      kezdőár:43 563 Ft

    Ártrend

    A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
    52 091 Ft
    26 045 Ft
    0 Ft

    26.10.27, Ke

    48 120 Ft

    26.10.28, Sze

    47 920 Ft

    26.10.29, Cs

    48 069 Ft

    26.10.30, Pé

    Nincs információ

    26.10.31, Szo

    52 025 Ft

    26.11.01, Vas

    47 701 Ft

    26.11.02, Hét

    47 964 Ft

    26.11.03, Ke

    51 988 Ft

    26.11.04, Sze

    Nincs információ

    26.11.05, Cs

    52 018 Ft

    26.11.06, Pé

    Nincs információ

    26.11.07, Szo

    Nincs információ

    26.11.08, Vas

    52 091 Ft

    26.11.09, Hét

    48 095 Ft

    26.11.10, Ke

    51 988 Ft

    26.11.11, Sze

    Nincs információ

    26.11.12, Cs

    Nincs információ

    26.11.13, Pé

    Nincs információ

    26.11.14, Szo

    Nincs információ

    26.11.15, Vas

    Nincs információ

    26.11.16, Hét

    47 102 Ft

    26.11.17, Ke

    Nincs információ

    26.11.18, Sze

    Nincs információ

    26.11.19, Cs

    47 577 Ft

    26.11.20, Pé

    Nincs információ

    26.11.21, Szo

    Nincs információ

    26.11.22, Vas

    52 043 Ft

    26.11.23, Hét

    Nincs információ

    26.11.24, Ke

    Nincs információ

    26.11.25, Sze

    Nincs információ

    26.11.26, Cs

    Nincs információ

    26.11.27, Pé

    Nincs információ

    26.11.28, Szo

    Nincs információ

    26.11.29, Vas

    Nincs információ

    26.11.30, Hét

    Nincs információ

    26.12.01, Ke

    Nincs információ

    26.12.02, Sze

    Nincs információ

    26.12.03, Cs

    Nincs információ

    26.12.04, Pé

    Nincs információ

    26.12.05, Szo

    Nincs információ

    26.12.06, Vas

    Nincs információ

    26.12.07, Hét

    Nincs információ

    26.12.08, Ke

    Nincs információ

    26.12.09, Sze

    Nincs információ

    26.12.10, Cs

    Nincs információ

    26.12.11, Pé

    Nincs információ

    26.12.12, Szo

    Nincs információ

    26.12.13, Vas

    Nincs információ

    26.12.14, Hét

    Nincs információ

    26.12.15, Ke

    Nincs információ

    26.12.16, Sze

    Nincs információ

    26.12.17, Cs

    Nincs információ

    26.12.18, Pé

    Nincs információ

    26.12.19, Szo

    Nincs információ

    26.12.20, Vas

    Nincs információ

    26.12.21, Hét

    Nincs információ

    26.12.22, Ke

    Nincs információ

    26.12.23, Sze

    Nincs információ

    26.12.24, Cs

    Nincs információ

    26.12.25, Pé

    Nincs információ

    26.12.26, Szo

    Nincs információ

    26.12.27, Vas

    Nincs információ

    Értékelések

    8,8
    Kiváló
    a vezető oldalakon írt 3449 értékelés 
    alapján

    Átlagon felüli Bled városában

    Vendégek értékelései

    Kiváló55%
    Nagyon jó29%
    Jó12%
    Megfelelő2%
    Rossz2%

    Népszerű kényelmi szolgáltatások

    • WiFi a lobbyban
    • Wellness
    • Parkoló
    • Klíma
    • Étterem
    • Szálloda bár
    • Edzőterem

    Összes kényelmi szolgáltatás

    Wellness-szolgáltatások

    1. Szépségszalon
    2. Gőzfürdő
    3. Masszázs
    4. Szauna
    5. Pezsgőfürdő

    Szálláshely szolgáltatásai

    1. Üzleti központ
    2. Játékterem/videójátékok
    3. Előcsarnok/hall
    4. Lift
    5. Edzőterem
    6. Parkoló
    7. Terasz
    8. Bár
    9. Szállodai trezor
    10. Konferenciaterem
    11. Nemdohányzó szobák
    12. PC internet hozzáféréssel

    Szoba szolgáltatásai

    1. Zuhanyzó
    2. Nyitható ablakok
    3. TV
    4. Hajszárító
    5. Központi fűtés
    6. Légkondicionáló
    7. Műholdas TV
    8. Telefon
    9. Széf a szobában
    10. Kábeltévé
    11. Lapos képernyős TV
    12. Tűzoltó készülék

    Sportolási lehetőségek

    1. Kerékpárkölcsönzés
    2. Golfpálya
    3. Fitness
    4. Lovaglás
    5. Túraútvonal
    6. Búvárkodás
    7. Jóga
    8. Horgászat

    Akadálymentesség

    1. Mozgássérült parkoló

    Elhelyezkedés

    Prešernova cesta 44, 4260, Bled, Szlovénia

    Távolság innen: Hotel Astoria Bled

    Bled Castle:0.6 km

    Bled:0.7 km

    Bled Island:1.7 km

    Vintgar Gorge:3.1 km

    Ljubljana Jože Pučnik Airport:31.6 km

    Explore nearby attractions

    Szálláshely információi

    Prešernova cesta 44, 4260, Bled, Szlovénia

    Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Astoria Bled-ról

    • Van medence a(z) Hotel Astoria Bled-ben?

      Nem, a(z) Hotel Astoria Bled nem kínál medencéket.

    • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Astoria Bled-ben?

      Nem, a(z) Hotel Astoria Bled nem engedélyezi a háziállatokat.

    • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Astoria Bled-ben?

      Igen, a(z) Hotel Astoria Bled Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

    • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Astoria Bled-ben?

      Hotel Astoria Bled – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

    • Hol található a(z) Hotel Astoria Bled?

      A(z) Hotel Astoria Bled címe: Prešernova cesta 44, 4260, Bled, Szlovénia.

    A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

    A legjobb értékelésű Hotels között –Bled

    • Old Bled House
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Népszerű választás
      Ribno Alpine Hotel
      6 oldal árainak mutatása
      kezdőár:37 732 Ft
    • Népszerű választás
      Grand Hotel Toplice
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Rooms & Apartments Pr Matjon
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Penzion Pibernik
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Penzion Kaps
      7 oldal árainak mutatása
      kezdőár:41 545 Ft
    • Vila Bled
      2 oldal árainak mutatása
      kezdőár:63 983 Ft
    • Nature Hotel Lukanc
      4 oldal árainak mutatása
      kezdőár:56 597 Ft
    • ECO Boutique Hotel AMS Beagle
      3 oldal árainak mutatása
      kezdőár:60 575 Ft

    Úti célok a(z) Hotel Astoria Bled közelében