A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Hotel Alpina nature-wellness
Hotel Alpina nature-wellness
Hotel Alpina nature-wellness
Hotel Alpina nature-wellness
Hotel Alpina nature-wellness

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Medence
  • Wellness
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
51 098 Ft
25 550 Ft
0 Ft

26.10.10, Szo

Nincs információ

26.10.11, Vas

51 051 Ft

26.10.12, Hét

Nincs információ

26.10.13, Ke

Nincs információ

26.10.14, Sze

Nincs információ

26.10.15, Cs

Nincs információ

26.10.16, Pé

51 098 Ft

26.10.17, Szo

Nincs információ

26.10.18, Vas

Nincs információ

26.10.19, Hét

Nincs információ

26.10.20, Ke

Nincs információ

26.10.21, Sze

Nincs információ

26.10.22, Cs

Nincs információ

26.10.23, Pé

Nincs információ

26.10.24, Szo

Nincs információ

26.10.25, Vas

Nincs információ

26.10.26, Hét

Nincs információ

26.10.27, Ke

Nincs információ

26.10.28, Sze

Nincs információ

26.10.29, Cs

Nincs információ

26.10.30, Pé

Nincs információ

26.10.31, Szo

Nincs információ

26.11.01, Vas

Nincs információ

26.11.02, Hét

Nincs információ

26.11.03, Ke

Nincs információ

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

Nincs információ

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

Nincs információ

26.11.09, Hét

Nincs információ

26.11.10, Ke

Nincs információ

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

Nincs információ

26.11.14, Szo

Nincs információ

26.11.15, Vas

Nincs információ

26.11.16, Hét

Nincs információ

26.11.17, Ke

Nincs információ

26.11.18, Sze

Nincs információ

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

Nincs információ

26.11.22, Vas

Nincs információ

26.11.23, Hét

Nincs információ

26.11.24, Ke

Nincs információ

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

Értékelések

8,1
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 1941 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Wenns városában

Vendégek értékelései

Kiváló47%
Nagyon jó28%
Jó7%
Megfelelő9%
Rossz9%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Gőzfürdő
  3. Masszázs
  4. Szauna
  5. Testkezelések
  6. Testradír
  7. Testtekercselés

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Játékterem/videójátékok
  2. Előcsarnok/hall
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Edzőterem
  5. Parkoló
  6. Terasz
  7. Háziállat megengedett
  8. Bár
  9. Beltéri medence
  10. Nemdohányzó szobák
  11. Étterem
  12. Napernyő

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Rádió
  7. Műholdas TV
  8. Íróasztal
  9. Kis társalgó
  10. Telefon
  11. Széf a szobában
  12. Kábeltévé

Sportolási lehetőségek

  1. Biliárd
  2. Kerékpárkölcsönzés
  3. Fitness
  4. Lovaglás
  5. Síelés
  6. Túraútvonal
  7. Asztalitenisz
  8. Horgászat

Gyerekeknek

  1. Játszótér
  2. Gyerekmenük

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Elhelyezkedés

Oberdorf 211, 6473, Wenns, Ausztria

Távolság innen: Hotel Alpina nature-wellness

Wenns:0.2 km

Memmingen Airport:98.5 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Oberdorf 211, 6473, Wenns, Ausztria

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Alpina nature-wellness-ról

  • Van medence a(z) Hotel Alpina nature-wellness-ben?

    Igen, a(z) Hotel Alpina nature-wellness kínál 1 medence.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Alpina nature-wellness-ben?

    Igen, a(z) Hotel Alpina nature-wellness rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Alpina nature-wellness-ben?

    Igen, a(z) Hotel Alpina nature-wellness Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Alpina nature-wellness-ben?

    Hotel Alpina nature-wellness – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Alpina nature-wellness?

    A(z) Hotel Alpina nature-wellness címe: Oberdorf 211, 6473, Wenns, Ausztria.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Wenns

  • Landhaus Julia
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Hotel Venetblick
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel Auderer
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Hotel Alpenfriede
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Hotel Gasthof Neuner
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Stadthotel EGGERBRÄU
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Hotel Jägerhof
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Klostergut Kronburg
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Hotel Alpina nature-wellness közelében