kezdőár:28 757 Ft
4 oldal árainak mutatása
Wow Hostel Barcelona
Wow Hostel Barcelona
Wow Hostel Barcelona
Wow Hostel Barcelona
Wow Hostel Barcelona

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Wellness
  • Parkoló
kezdőár:28 757 Ft
4 oldal árainak mutatása

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:24 964 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:59 711 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:24 390 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    kezdőár:31 498 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    kezdőár:26 846 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:33 040 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:63 044 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Klíma
    kezdőár:39 695 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:31 312 Ft
    12 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    kezdőár:37 700 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:73 832 Ft
    10 oldal árainak mutatása

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
83 001 Ft
41 500 Ft
0 Ft

26.09.15, Ma

40 525 Ft

26.09.16, Me

41 807 Ft

26.09.17, Gi

54 777 Ft

26.09.18, Ve

56 491 Ft

26.09.19, Sa

83 001 Ft

26.09.20, Do

41 691 Ft

26.09.21, Lu

38 866 Ft

26.09.22, Ma

35 544 Ft

26.09.23, Me

35 427 Ft

26.09.24, Gi

43 938 Ft

26.09.25, Ve

55 702 Ft

26.09.26, Sa

53 999 Ft

26.09.27, Do

37 773 Ft

26.09.28, Lu

36 910 Ft

26.09.29, Ma

33 457 Ft

26.09.30, Me

Nincs információ

26.10.01, Gi

41 387 Ft

26.10.02, Ve

52 756 Ft

26.10.03, Sa

57 533 Ft

26.10.04, Do

39 074 Ft

26.10.05, Lu

46 379 Ft

26.10.06, Ma

42 937 Ft

26.10.07, Me

Nincs információ

26.10.08, Gi

45 608 Ft

26.10.09, Ve

52 756 Ft

26.10.10, Sa

60 325 Ft

26.10.11, Do

38 241 Ft

26.10.12, Lu

36 593 Ft

26.10.13, Ma

Nincs információ

26.10.14, Me

42 151 Ft

26.10.15, Gi

38 263 Ft

26.10.16, Ve

49 877 Ft

26.10.17, Sa

52 822 Ft

26.10.18, Do

46 423 Ft

26.10.19, Lu

41 416 Ft

26.10.20, Ma

38 073 Ft

26.10.21, Me

38 891 Ft

26.10.22, Gi

38 869 Ft

26.10.23, Ve

44 282 Ft

26.10.24, Sa

44 753 Ft

26.10.25, Do

43 982 Ft

26.10.26, Lu

40 539 Ft

26.10.27, Ma

Nincs információ

26.10.28, Me

36 761 Ft

26.10.29, Gi

36 793 Ft

26.10.30, Ve

35 704 Ft

26.10.31, Sa

39 311 Ft

Értékelések

7,5
a vezető oldalakon írt 1790 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Barcelona városában

Vendégek értékelései

Kiváló38%
Nagyon jó18%
17%
Elfogadható11%
Rossz16%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Játékterem/videójátékok
  3. Előcsarnok/hall
  4. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  5. Lift
  6. Parkoló
  7. Szállodai trezor
  8. Nemdohányzó szobák
  9. 24 órás portaszolgálat
  10. Mosodaszolgáltatás
  11. Spa
  12. WiFi a lobbyban

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Vasalódeszka
  3. Nyitható ablakok
  4. TV
  5. Hajszárító
  6. Központi fűtés
  7. Légkondicionáló
  8. Kis társalgó
  9. Széf a szobában
  10. Konyha
  11. Ventilátor
  12. Ingyenes wifi a szobákban

Sportolási lehetőségek

  1. Biliárd

Hotel jellemzői

  1. LMBTQ+-barát
  2. Csak felnőtt vendégeknek

Elhelyezkedés

Av. Diagonal, 578, 3, 08029, Barcelona, Spanyolország

Távolság innen: Wow Hostel Barcelona

Hospital Clínic:0.7 km

:2 km

Park Guell:2.3 km

Szent Család-Templom:2.4 km

Palau De La Música Catalana:2.4 km

Spotify Camp Nou:2.6 km

Cathedral Of Santa Eulalia:2.6 km

La Rambla:2.6 km

Triumphal Arch:2.7 km

Santa Maria Del Mar:3 km

Olympic Stadium Lluís Companys:3.3 km

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport:12 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Av. Diagonal, 578, 3, 08029, Barcelona, Spanyolország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Wow Hostel Barcelona-ról

  • Van medence a(z) Wow Hostel Barcelona-ben?

    Nem, a(z) Wow Hostel Barcelona nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Wow Hostel Barcelona-ben?

    Nem, a(z) Wow Hostel Barcelona nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Wow Hostel Barcelona-ben?

    Igen, a(z) Wow Hostel Barcelona Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Wow Hostel Barcelona-ben?

    Wow Hostel Barcelona – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Wow Hostel Barcelona?

    A(z) Wow Hostel Barcelona címe: Av. Diagonal, 578, 3, 08029, Barcelona, Spanyolország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Barcelona

  • Leonardo Royal Hotel Barcelona Forum
    kezdőár:36 556 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • HOTEL SAGRADA FAMILIA
    kezdőár:33 596 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • Ibis Barcelona Meridiana
    kezdőár:28 374 Ft
    10 oldal árainak mutatása
  • Hotel Medinaceli 4*Sup
    kezdőár:45 181 Ft
    7 oldal árainak mutatása
  • SM Hotel Sant Antoni
    kezdőár:31 498 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • NH Sants Barcelona
    kezdőár:38 215 Ft
    11 oldal árainak mutatása
  • Eurohotel Barcelona Granvia Fira
    kezdőár:29 167 Ft
    7 oldal árainak mutatása
  • SM Hotel Teatre Auditori
    kezdőár:28 465 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • Silken Sant Gervasi
    kezdőár:23 634 Ft
    7 oldal árainak mutatása

Úti célok a(z) Wow Hostel Barcelona közelében