A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése
MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes
MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes
MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes
MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes
MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:21 675 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:48 695 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:37 404 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:34 763 Ft
    11 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:34 271 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:23 144 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:29 068 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:37 769 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:32 988 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:13 481 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
0 Ft
0 Ft
0 Ft

Értékelések

8,1
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 21 576 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Párizs városában

Vendégek értékelései

Kiváló45%
Nagyon jó30%
8%
Elfogadható5%
Rossz12%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Háziállat megengedett
  • Étterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Játékterem/videójátékok
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Lift
  5. Terasz
  6. Háziállat megengedett
  7. Nemdohányzó szobák
  8. Étterem
  9. 24 órás portaszolgálat
  10. Snackbár
  11. Mosodaszolgáltatás
  12. WiFi a lobbyban

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes
  2. Akadálymentesített utazási útvonal

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. Hajszárító
  4. Központi fűtés
  5. Széf a szobában
  6. Kábeltévé
  7. Wifi (szoba)
  8. Konyha
  9. Ventilátor
  10. Ingyenes wifi a szobákban
  11. Lapos képernyős TV

Elhelyezkedés

37 Bd Carnot, 75012, Párizs, Franciaország

Távolság innen: MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes

Saint-Mandé:0.5 km

Párizs:4.7 km

Cathedral Of Notre Dame:4.7 km

Pantheon:4.9 km

Louvre Museum:5.9 km

Catacombs Of Paris:6 km

Basilica Of The Sacred Heart Of Paris:7 km

Hôtel des Invalides:7.5 km

Champs Élysées:8.4 km

Eiffel-Torony:8.8 km

Arc De Triomphe:9.3 km

Charles De Gaulle International Airport:21 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

37 Bd Carnot, 75012, Párizs, Franciaország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes-ról

  • Van medence a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes-ben?

    Nem, a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes-ben?

    Igen, a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes-ben?

    Nem, a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes nem biztosít parkolást.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes-ben?

    MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes?

    A(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes címe: 37 Bd Carnot, 75012, Párizs, Franciaország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Párizs

  • 4 Kategória
    Hotel
    Le Littré
    8,6Kiváló (7768 értékelés)
    2.1 km-re innen: Notre-Dame Cathedral
    kezdőár:82 321 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 2 Kategória
    Hotel
    Hôtel De Paris Opera
    6,8(3842 értékelés)
    0.9 km-re innen: Basilique du Sacré-Coeur
    kezdőár:27 968 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Hotel Cluny Square
    8,4Nagyon jó (4805 értékelés)
    0.5 km-re innen: Notre-Dame Cathedral
    kezdőár:40 869 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Novotel Paris Centre Tour Eiffel
    7,7 (23 289 értékelés)
    1.2 km-re innen: Eiffel-torony
    kezdőár:65 827 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes
    7,6 (11 786 értékelés)
    4.8 km-re innen: Notre-Dame Cathedral
    kezdőár:34 763 Ft
    11 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Hôtel La Comtesse
    9,2Kiváló (4269 értékelés)
    1.1 km-re innen: Eiffel-torony
    kezdőár:100 593 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Fertel Etoile
    8,5Kiváló (2326 értékelés)
    0.4 km-re innen: Arc de Triomphe-Diadalív
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • 2 Kategória
    Hotel
    ibis budget Orly Chevilly Tram 7
    7,1(5597 értékelés)
    5.6 km-re innen: Orly repülotér
    kezdőár:19 507 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 5 Kategória
    Hotel
    Pullman Paris La Défense
    8,7Kiváló (12 708 értékelés)
    Párizs, 9.3 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:55 917 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) MEININGER Hotel Paris Porte De Vincennes közelében