kezdőár:31 822 Ft
3 oldal árainak mutatása
Hotel Villa Il Castagno
Hotel Villa Il Castagno
Hotel Villa Il Castagno
Hotel Villa Il Castagno
Hotel Villa Il Castagno

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
kezdőár:31 822 Ft
3 oldal árainak mutatása

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Háziállat megengedett
    • Klíma
    kezdőár:26 107 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:84 977 Ft
    6 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:48 235 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    kezdőár:62 316 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:35 308 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:57 643 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:803 976 Ft
    6 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:57 036 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    • Szálloda bár
    kezdőár:68 913 Ft
    6 oldal árainak mutatása

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
52 221 Ft
26 110 Ft
0 Ft

26.08.16, الأحد

35 711 Ft

26.08.17, الاثنين

32 690 Ft

26.08.18, الثلاثاء

32 621 Ft

26.08.19, الأربعاء

34 400 Ft

26.08.20, الخميس

32 563 Ft

26.08.21, الجمعة

32 556 Ft

26.08.22, السبت

32 567 Ft

26.08.23, الأحد

31 074 Ft

26.08.24, الاثنين

32 342 Ft

26.08.25, الثلاثاء

32 570 Ft

26.08.26, الأربعاء

34 313 Ft

26.08.27, الخميس

31 140 Ft

26.08.28, الجمعة

34 313 Ft

26.08.29, السبت

34 339 Ft

26.08.30, الأحد

32 193 Ft

26.08.31, الاثنين

Nincs információ

26.09.01, الثلاثاء

Nincs információ

26.09.02, الأربعاء

Nincs információ

26.09.03, الخميس

44 084 Ft

26.09.04, الجمعة

44 288 Ft

26.09.05, السبت

51 517 Ft

26.09.06, الأحد

Nincs információ

26.09.07, الاثنين

Nincs információ

26.09.08, الثلاثاء

Nincs információ

26.09.09, الأربعاء

Nincs információ

26.09.10, الخميس

Nincs információ

26.09.11, الجمعة

43 812 Ft

26.09.12, السبت

52 221 Ft

26.09.13, الأحد

43 500 Ft

26.09.14, الاثنين

43 925 Ft

26.09.15, الثلاثاء

Nincs információ

26.09.16, الأربعاء

Nincs információ

26.09.17, الخميس

Nincs információ

26.09.18, الجمعة

45 664 Ft

26.09.19, السبت

Nincs információ

26.09.20, الأحد

44 139 Ft

26.09.21, الاثنين

44 139 Ft

26.09.22, الثلاثاء

Nincs információ

26.09.23, الأربعاء

Nincs információ

26.09.24, الخميس

Nincs információ

26.09.25, الجمعة

44 139 Ft

26.09.26, السبت

47 450 Ft

26.09.27, الأحد

Nincs információ

26.09.28, الاثنين

46 590 Ft

26.09.29, الثلاثاء

Nincs információ

26.09.30, الأربعاء

Nincs információ

26.10.01, الخميس

Nincs információ

26.10.02, الجمعة

Nincs információ

Értékelések

6,4
a vezető oldalakon írt 2922 értékelés 
alapján

A szállás legjobb értékelést kapott jellemzői

Vendégek értékelései

Kiváló13%
Nagyon jó19%
19%
Elfogadható14%
Rossz35%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Klíma
  • Szálloda bár

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Kávézó
  2. Előcsarnok/hall
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Fodrász
  5. Parkoló
  6. Terasz
  7. Háziállat megengedett
  8. Bár
  9. Szállodai trezor
  10. Nemdohányzó szobák
  11. PC internet hozzáféréssel
  12. Snackbár

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Légkondicionáló
  7. Műholdas TV
  8. Íróasztal
  9. Telefon
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé
  12. Wifi (szoba)

Sportolási lehetőségek

  1. Golfpálya
  2. Vízipark

Akadálymentesség

  1. Mozgássérült parkoló
  2. Teleprinter

Elhelyezkedés

Via Andrea del Castagno, 31, 50132, Firenze, Olaszország

Távolság innen: Hotel Villa Il Castagno

Firenze Campo di Marte:0.5 km

Stadio comunale Artemio Franchi:0.9 km

Galleria Dell'accademia 12:1.1 km

Santa Maria Del Fiore:1.5 km

Firenze:1.6 km

Basilica Of The Holy Cross:1.6 km

Florence Baptistery Of St. John:1.6 km

Basilica Di San Lorenzo:1.6 km

Palazzo Vecchio:1.8 km

Galleria degli Uffizi:1.9 km

Basilica Di Santa Maria Novella:1.9 km

Florence Airport:6.5 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Via Andrea del Castagno, 31, 50132, Firenze, Olaszország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Villa Il Castagno-ról

  • Van medence a(z) Hotel Villa Il Castagno-ben?

    Nem, a(z) Hotel Villa Il Castagno nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Villa Il Castagno-ben?

    Igen, a(z) Hotel Villa Il Castagno rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Villa Il Castagno-ben?

    Igen, a(z) Hotel Villa Il Castagno Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Villa Il Castagno-ben?

    Hotel Villa Il Castagno – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Villa Il Castagno?

    A(z) Hotel Villa Il Castagno címe: Via Andrea del Castagno, 31, 50132, Firenze, Olaszország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Firenze

  • Select Executive Residence
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • 25hours Hotel Florence Piazza San Paolino
    kezdőár:115 779 Ft
    10 oldal árainak mutatása
  • Hotel Delle Nazioni
    kezdőár:25 682 Ft
    9 oldal árainak mutatása
  • The Social Hub Florence Belfiore
    kezdőár:62 937 Ft
    6 oldal árainak mutatása
  • Four Seasons Hotel Firenze
    kezdőár:803 976 Ft
    6 oldal árainak mutatása
  • B&B HOTEL Firenze Nuovo Palazzo Di Giustizia
    kezdőár:35 181 Ft
    8 oldal árainak mutatása
  • Ruby Bea Hotel Florence
    kezdőár:68 913 Ft
    6 oldal árainak mutatása
  • Italiana Hotels Florence
    kezdőár:37 392 Ft
    10 oldal árainak mutatása
  • B&B Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio
    kezdőár:52 577 Ft
    8 oldal árainak mutatása

Úti célok a(z) Hotel Villa Il Castagno közelében