A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű kényelmi szolgáltatások

Elhelyezkedés

Brännavägen 25, Skelleftea, Svédország

Távolság innen: Stiftsgården Skellefteå

Skelleftea:1.8 km

Luleå Airport:104.8 km

Szálláshely információi

Brännavägen 25, Skelleftea, Svédország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Stiftsgården Skellefteå-ról

  • Van medence a(z) Stiftsgården Skellefteå-ben?

    Nem, a(z) Stiftsgården Skellefteå nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Stiftsgården Skellefteå-ben?

    Nem, a(z) Stiftsgården Skellefteå nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Stiftsgården Skellefteå-ben?

    Nem, a(z) Stiftsgården Skellefteå nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Stiftsgården Skellefteå?

    A(z) Stiftsgården Skellefteå címe: Brännavägen 25, , Skelleftea, Svédország.

  • Mik a lemondási feltételek a(z) Stiftsgården Skellefteå-ben?

    A lemondási feltételek a(z) Stiftsgården Skellefteå-ben a szoba típusától és a foglalási feltételektől függnek.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Skelleftea

  • Stiftsgården Skellefteå
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Stadshotellet I Skellefteå
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű szállodakategóriák – Skelleftea

Úti célok a(z) Stiftsgården Skellefteå közelében