A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű kényelmi szolgáltatások

Elhelyezkedés

Michigan 28 E 7889, Munising, 49862, Amerikai Egyesült Államok

Távolság innen: Pair A Dice Inn

Bay Furnace:0.5 km

Pictured Rocks Interpretive Center:5.1 km

Munising:5.5 km

Horseshoe Falls & Gift Shop:6.3 km

Munising Heritage Center Museum:6.5 km

Munising Falls:7 km

Munising Coast Guard Station Boathouse:7.9 km

Hiawatha National Forest Monument:11.9 km

Marquette Sawyer Regional Airport:53 km

Szálláshely információi

Michigan 28 E 7889, Munising, 49862, Amerikai Egyesült Államok

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Pair A Dice Inn-ról

  • Van medence a(z) Pair A Dice Inn-ben?

    Nem, a(z) Pair A Dice Inn nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Pair A Dice Inn-ben?

    Nem, a(z) Pair A Dice Inn nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Pair A Dice Inn-ben?

    Nem, a(z) Pair A Dice Inn nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Pair A Dice Inn?

    A(z) Pair A Dice Inn címe: Michigan 28 E 7889, 49862, Munising, Amerikai Egyesült Államok.

  • Mik a lemondási feltételek a(z) Pair A Dice Inn-ben?

    A lemondási feltételek a(z) Pair A Dice Inn-ben a szoba típusától és a foglalási feltételektől függnek.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Munising

  • Hotel Magnuson Pictured Rocks
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Pair A Dice Inn
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű szállodakategóriák – Munising