A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű kényelmi szolgáltatások

Elhelyezkedés

Távolság innen: Minshuku Takenoko

Kumanoshi:0 km

Kumano:0.2 km

Matsumoto Pass Trailhead Kumano Side:0.9 km

Onigajo Walking Path:1.4 km

Tokyo International Airport:384.5 km

Szálláshely információi

5194324, Japán, Kumano, 4684 Ido-cho, Kumano-shi

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Minshuku Takenoko-ról

  • Van medence a(z) Minshuku Takenoko-ben?

    Nem, a(z) Minshuku Takenoko nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Minshuku Takenoko-ben?

    Nem, a(z) Minshuku Takenoko nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Minshuku Takenoko-ben?

    Nem, a(z) Minshuku Takenoko nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Minshuku Takenoko?

    A(z) Minshuku Takenoko címe: 4684 Ido-cho, Kumano-shi, 5194324, Kumano, Japán.

  • Mik a lemondási feltételek a(z) Minshuku Takenoko-ben?

    A lemondási feltételek a(z) Minshuku Takenoko-ben a szoba típusától és a foglalási feltételektől függnek.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Kumano

  • Fairfield by Marriott Mie Kumano Kodo Mihama
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Yama No Yado
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Wagaranchi En Tsunagi
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Kumano - Hotel - Vacation Stay 45689v
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Minpaku Nishi 1 House For Rent
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Minshuku Takenoko
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Kominka Sent
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű szállodakategóriák – Kumano

Úti célok a(z) Minshuku Takenoko közelében