A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű kényelmi szolgáltatások

Elhelyezkedés

Snoubar Streety, 620, Tripoli, 1302, Libanon

Távolság innen: Grassias Resort

Tripoli:26.3 km

Citadel Of Raymond De Saint-Gilles:26.5 km

Museum Of North Lebanon:26.5 km

Sultan Abdulhamid Clocktower:26.9 km

Lion Tower:27 km

Concert Hall:27.9 km

Open Air Auditorium:28 km

Classico:28.3 km

Fair-Play:28.5 km

Azm Center:33.3 km

Mahattat Al Qusayr:43.6 km

Beirut–Rafic Hariri International Airport:97.2 km

Szálláshely információi

Snoubar Streety, 620, Tripoli, 1302, Libanon

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Grassias Resort-ról

  • Van medence a(z) Grassias Resort-ben?

    Nem, a(z) Grassias Resort nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Grassias Resort-ben?

    Nem, a(z) Grassias Resort nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Grassias Resort-ben?

    Nem, a(z) Grassias Resort nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Grassias Resort?

    A(z) Grassias Resort címe: Snoubar Streety, 620, 1302, Tripoli, Libanon.

  • Mik a lemondási feltételek a(z) Grassias Resort-ben?

    A lemondási feltételek a(z) Grassias Resort-ben a szoba típusától és a foglalási feltételektől függnek.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Tripoli

  • VICTORIA BOUTIQUE HOTEL
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Aquarius Touristic Resort
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Miziara
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Lazy fountain
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • grassias_hotel@hotmail.com
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel Le Château Des Oliviers
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Palma Beach Resort
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Diamond Bay Lebanon
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Grassias Resort
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű szállodakategóriák – Tripoli

Úti célok a(z) Grassias Resort közelében