A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton
Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton
Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton
Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton
Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:52 512 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    kezdőár:56 150 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    • Parkoló
    • Klíma
    • Edzőterem
    kezdőár:70 395 Ft
    10 oldal árainak mutatása
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    • Edzőterem
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    kezdőár:52 102 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    • Étterem
    kezdőár:40 697 Ft
    6 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
180 916 Ft
90 460 Ft
0 Ft

26.08.18, Wt

Nincs információ

26.08.19, Śr

Nincs információ

26.08.20, Cz

Nincs információ

26.08.21, Pt

Nincs információ

26.08.22, So

Nincs információ

26.08.23, Nd

Nincs információ

26.08.24, Pn

Nincs információ

26.08.25, Wt

Nincs információ

26.08.26, Śr

Nincs információ

26.08.27, Cz

Nincs információ

26.08.28, Pt

Nincs információ

26.08.29, So

Nincs információ

26.08.30, Nd

Nincs információ

26.08.31, Pn

Nincs információ

26.09.01, Wt

Nincs információ

26.09.02, Śr

Nincs információ

26.09.03, Cz

Nincs információ

26.09.04, Pt

Nincs információ

26.09.05, So

Nincs információ

26.09.06, Nd

Nincs információ

26.09.07, Pn

Nincs információ

26.09.08, Wt

Nincs információ

26.09.09, Śr

180 916 Ft

26.09.10, Cz

Nincs információ

26.09.11, Pt

Nincs információ

26.09.12, So

Nincs információ

26.09.13, Nd

Nincs információ

26.09.14, Pn

Nincs információ

26.09.15, Wt

Nincs információ

26.09.16, Śr

Nincs információ

26.09.17, Cz

Nincs információ

26.09.18, Pt

Nincs információ

26.09.19, So

Nincs információ

26.09.20, Nd

Nincs információ

26.09.21, Pn

Nincs információ

26.09.22, Wt

Nincs információ

26.09.23, Śr

Nincs információ

26.09.24, Cz

Nincs információ

26.09.25, Pt

Nincs információ

26.09.26, So

Nincs információ

26.09.27, Nd

Nincs információ

26.09.28, Pn

Nincs információ

26.09.29, Wt

Nincs információ

26.09.30, Śr

Nincs információ

26.10.01, Cz

Nincs információ

26.10.02, Pt

Nincs információ

26.10.03, So

Nincs információ

26.10.04, Nd

Nincs információ

26.10.05, Pn

Nincs információ

26.10.06, Wt

Nincs információ

26.10.07, Śr

Nincs információ

26.10.08, Cz

Nincs információ

26.10.09, Pt

Nincs információ

26.10.10, So

Nincs információ

26.10.11, Nd

Nincs információ

26.10.12, Pn

Nincs információ

26.10.13, Wt

Nincs információ

26.10.14, Śr

Nincs információ

26.10.15, Cz

Nincs információ

26.10.16, Pt

Nincs információ

26.10.17, So

Nincs információ

26.10.18, Nd

Nincs információ

Értékelések

9,0
Kiváló
a vezető oldalakon írt 3664 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Toronto városában

Vendégek értékelései

Kiváló82%
Nagyon jó14%
1%
Elfogadható2%
Rossz1%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Parkoló
  • Háziállat megengedett
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Kávézó
  2. Előcsarnok/hall
  3. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  4. Lift
  5. Edzőterem
  6. Parkoló
  7. Portaszolgálat
  8. Háziállat megengedett
  9. Bár
  10. Szállodai trezor
  11. Konferenciaterem
  12. Nemdohányzó szobák

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes
  2. Mozgássérült parkoló

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Vasalódeszka
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Légkondicionáló
  7. Kozmetikai tükör
  8. Fizetős televízió
  9. Rádió
  10. Íróasztal
  11. Telefon
  12. Széf a szobában

Sportolási lehetőségek

  1. Fitness

Hotel témája/típusa

  1. Boutique hotel

Gyerekeknek

  1. Gyerekmenük

Elhelyezkedés

92 Peter St, Toronto, M5V2G5, Kanada

Távolság innen: Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton

St. Andrew:0.6 km

Toronto:1 km

Toronto Pearson International Airport:19.3 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

92 Peter St, Toronto, M5V2G5, Kanada

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton-ról

  • Van medence a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton-ben?

    Nem, a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton-ben?

    Igen, a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton-ben?

    Igen, a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton-ben?

    Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton?

    A(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton címe: 92 Peter St, M5V2G5, Toronto, Kanada.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Toronto

  • Delta Hotels Toronto Airport & Conference Centre
    kezdőár:44 742 Ft
    7 oldal árainak mutatása
  • Holiday Inn Express Toronto Downtown By Ihg
    kezdőár:70 395 Ft
    10 oldal árainak mutatása
  • Residence Inn by Marriott Toronto Downtown / Entertainment District
    kezdőár:52 102 Ft
    8 oldal árainak mutatása
  • Best Western Plus Executive Inn
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • One King West Hotel and Residence
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Victoria's Mansion Guest House
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Union Hotel
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Embassy Suites by Hilton Toronto Airport
    kezdőár:49 589 Ft
    7 oldal árainak mutatása
  • Hotel X Toronto, A Destination By Hyatt Hotel
    kezdőár:87 424 Ft
    9 oldal árainak mutatása

Úti célok a(z) Revery Toronto Downtown, Curio Collection by Hilton közelében