A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Hôtel Continental
Hôtel Continental
Hôtel Continental
Hôtel Continental
Hôtel Continental

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Klíma
  • Edzőterem
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Klíma
    • Szálloda bár
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    • Étterem
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Értékelések

8,8
Kiváló
a vezető oldalakon írt 2006 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Bastia városában

Vendégek értékelései

Kiváló63%
Nagyon jó33%
Jó4%
Megfelelő0%
Rossz0%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Klíma
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Kávézó
  2. Lift
  3. Edzőterem
  4. Nemdohányzó szobák
  5. 24 órás portaszolgálat
  6. Orvos a helyszínen
  7. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
  8. Poggyásztároló
  9. Takarítás
  10. Wifi
  11. Mélytisztítás
  12. Biztosított kézfertőtlenítő

Szoba szolgáltatásai

  1. TV
  2. Légkondicionáló
  3. Íróasztal
  4. Széf a szobában
  5. Ingyenes wifi a szobákban
  6. Hangszigetelés
  7. Tűzoltó készülék
  8. Füstérzékelő

Sportolási lehetőségek

  1. Fitness

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Elhelyezkedés

3 Av. Maréchal Sebastiani, 20200, Bastia, Franciaország

Távolság innen: Hôtel Continental

Bastia:0 km

International Airport Of Bastia-Poretta:16.7 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

3 Av. Maréchal Sebastiani, 20200, Bastia, Franciaország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hôtel Continental-ról

  • Van medence a(z) Hôtel Continental-ben?

    Nem, a(z) Hôtel Continental nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hôtel Continental-ben?

    Nem, a(z) Hôtel Continental nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hôtel Continental-ben?

    Nem, a(z) Hôtel Continental nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Hôtel Continental?

    A(z) Hôtel Continental címe: 3 Av. Maréchal Sebastiani, 20200, Bastia, Franciaország.

  • Melyek a népszerű látnivalók a(z) Hôtel Continental közelében?

    A(z) Hôtel Continental közelében található látnivalók közé tartozik: Macinaggio, Repülőtér de Bastia Poretta.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Bastia

  • Hôtel Port Toga
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Hôtel du Palais
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hôtel Les Voyageurs
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hôtel Napoléon
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel Central Bastia
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hôtel Des Gouverneurs
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Chambre Élégante Lisa
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • B&B HOTEL Bastia
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • A STORIA
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Hôtel Continental közelében