A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Grand Bavaro Princess
Grand Bavaro Princess
Grand Bavaro Princess
Grand Bavaro Princess
Grand Bavaro Princess

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Medence
  • Wellness
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    7 oldal árainak mutatása
    kezdőár:153 032 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Medence
    • Klíma
    • Étterem
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
59 290 Ft
29 645 Ft
0 Ft

26.10.11, Vas

Nincs információ

26.10.12, Hét

Nincs információ

26.10.13, Ke

58 987 Ft

26.10.14, Sze

Nincs információ

26.10.15, Cs

Nincs információ

26.10.16, Pé

Nincs információ

26.10.17, Szo

Nincs információ

26.10.18, Vas

Nincs információ

26.10.19, Hét

Nincs információ

26.10.20, Ke

Nincs információ

26.10.21, Sze

Nincs információ

26.10.22, Cs

59 290 Ft

26.10.23, Pé

Nincs információ

26.10.24, Szo

Nincs információ

26.10.25, Vas

Nincs információ

26.10.26, Hét

Nincs információ

26.10.27, Ke

Nincs információ

26.10.28, Sze

Nincs információ

26.10.29, Cs

Nincs információ

26.10.30, Pé

Nincs információ

26.10.31, Szo

Nincs információ

26.11.01, Vas

Nincs információ

26.11.02, Hét

Nincs információ

26.11.03, Ke

Nincs információ

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

Nincs információ

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

Nincs információ

26.11.09, Hét

Nincs információ

26.11.10, Ke

Nincs információ

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

Nincs információ

26.11.14, Szo

Nincs információ

26.11.15, Vas

Nincs információ

26.11.16, Hét

Nincs információ

26.11.17, Ke

Nincs információ

26.11.18, Sze

Nincs információ

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

Nincs információ

26.11.22, Vas

Nincs információ

26.11.23, Hét

Nincs információ

26.11.24, Ke

Nincs információ

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

26.11.27, Pé

Nincs információ

26.11.28, Szo

Nincs információ

26.11.29, Vas

Nincs információ

Értékelések

8,4
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 42 771 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Playa Bavaro városában

Vendégek értékelései

Kiváló46%
Nagyon jó24%
Jó15%
Megfelelő7%
Rossz8%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Wellness
  • Parkoló
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár
  • Edzőterem

Összes kényelmi szolgáltatás

Wellness-szolgáltatások

  1. Szépségszalon
  2. Gőzfürdő
  3. Szauna
  4. Pezsgőfürdő
  5. Hammam
  6. Testradír

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Kávézó
  3. Játékterem/videójátékok
  4. Nightclub
  5. Előcsarnok/hall
  6. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  7. Edzőterem
  8. Fodrász
  9. Parkoló
  10. Terasz
  11. Portaszolgálat
  12. Bár

Gyerekeknek

  1. Gyerekfelügyelet
  2. Játszótér
  3. Játszóház

Akadálymentesség

  1. Akadálymentes

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Vasalódeszka
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Légkondicionáló
  6. Kozmetikai tükör
  7. Minibár
  8. Íróasztal
  9. Telefon
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé

Sportolási lehetőségek

  1. Röplabda
  2. Biliárd
  3. Golfpálya
  4. Fitness
  5. Vitorlázás
  6. Szörfözés / Kenu
  7. Teniszpálya
  8. Búvárkodás
  9. Asztalitenisz
  10. Horgászat
  11. Snorkelezés
  12. Vízi sportolási lehetőségek

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Elhelyezkedés

Playas de Bávaro, Playa Bavaro, 23000, Dominikai Köztársaság

Távolság innen: Grand Bavaro Princess

Playa Bavaro:2.5 km

Punta Cana International Airport:16.6 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Playas de Bávaro, Playa Bavaro, 23000, Dominikai Köztársaság

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Grand Bavaro Princess-ról

  • Van medence a(z) Grand Bavaro Princess-ben?

    Igen, a(z) Grand Bavaro Princess kínál 1 medence.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Grand Bavaro Princess-ben?

    Nem, a(z) Grand Bavaro Princess nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Grand Bavaro Princess-ben?

    Igen, a(z) Grand Bavaro Princess Parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Grand Bavaro Princess-ben?

    Grand Bavaro Princess – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Grand Bavaro Princess?

    A(z) Grand Bavaro Princess címe: Playas de Bávaro, 23000, Playa Bavaro, Dominikai Köztársaság.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Playa Bavaro

  • whala!bávaro
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Serenade Caribe Club
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Népszerű választás
    Los Corales Beach Village
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Zel Punta Cana, All Suites - All inclusive
    7 oldal árainak mutatása
    kezdőár:153 032 Ft
  • whala!urban punta cana
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Sunscape Bavaro Beach Punta Cana
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Barceló Bávaro Beach - Adults Only All Inclusive
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Hotel HM Bavaro Beach - Adults Only
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Natura Park Beach Eco Resort & Spa
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Úti célok a(z) Grand Bavaro Princess közelében