A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű kényelmi szolgáltatások

Elhelyezkedés

Avenida Santa Rosa de Lima, Fortín de Santa Rosa, Uruguay

Távolság innen: Fortin De Santa Rosa

Fortín de Santa Rosa:0.3 km

Szálláshely információi

Avenida Santa Rosa de Lima, Fortín de Santa Rosa, Uruguay

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Fortin De Santa Rosa-ról

  • Van medence a(z) Fortin De Santa Rosa-ben?

    Nem, a(z) Fortin De Santa Rosa nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Fortin De Santa Rosa-ben?

    Nem, a(z) Fortin De Santa Rosa nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Fortin De Santa Rosa-ben?

    Nem, a(z) Fortin De Santa Rosa nem biztosít parkolást.

  • Hol található a(z) Fortin De Santa Rosa?

    A(z) Fortin De Santa Rosa címe: Avenida Santa Rosa de Lima, , Fortín de Santa Rosa, Uruguay.

  • Mik a lemondási feltételek a(z) Fortin De Santa Rosa-ben?

    A lemondási feltételek a(z) Fortin De Santa Rosa-ben a szoba típusától és a foglalási feltételektől függnek.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Fortín de Santa Rosa

  • Lujan del Mar
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Fortín de Santa Rosa
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Posada de Mis Padres
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Fortin De Santa Rosa
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Népszerű szállodakategóriák – Fortín de Santa Rosa

Úti célok a(z) Fortin De Santa Rosa közelében