11 oldal árainak mutatása
kezdőár:28 777 Ft
Hotel Castilla Alicante
Hotel Castilla Alicante
Hotel Castilla Alicante
Hotel Castilla Alicante
Hotel Castilla Alicante

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Medence
  • Parkoló
  • Klíma
11 oldal árainak mutatása
kezdőár:28 777 Ft

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:37 680 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    11 oldal árainak mutatása
    kezdőár:24 573 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Klíma
    • Étterem
    5 oldal árainak mutatása
    kezdőár:48 299 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    13 oldal árainak mutatása
    kezdőár:58 655 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    6 oldal árainak mutatása
    kezdőár:28 576 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    11 oldal árainak mutatása
    kezdőár:46 040 Ft
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Edzőterem
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Ártrend

A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
54 784 Ft
27 390 Ft
0 Ft

26.10.21, Sze

39 863 Ft

26.10.22, Cs

38 228 Ft

26.10.23, Pé

54 203 Ft

26.10.24, Szo

54 784 Ft

26.10.25, Vas

39 552 Ft

26.10.26, Hét

Nincs információ

26.10.27, Ke

Nincs információ

26.10.28, Sze

Nincs információ

26.10.29, Cs

Nincs információ

26.10.30, Pé

Nincs információ

26.10.31, Szo

42 833 Ft

26.11.01, Vas

33 170 Ft

26.11.02, Hét

45 978 Ft

26.11.03, Ke

34 407 Ft

26.11.04, Sze

Nincs információ

26.11.05, Cs

41 297 Ft

26.11.06, Pé

Nincs információ

26.11.07, Szo

Nincs információ

26.11.08, Vas

50 744 Ft

26.11.09, Hét

31 707 Ft

26.11.10, Ke

31 623 Ft

26.11.11, Sze

Nincs információ

26.11.12, Cs

Nincs információ

26.11.13, Pé

48 018 Ft

26.11.14, Szo

Nincs információ

26.11.15, Vas

32 393 Ft

26.11.16, Hét

43 588 Ft

26.11.17, Ke

32 386 Ft

26.11.18, Sze

43 132 Ft

26.11.19, Cs

Nincs információ

26.11.20, Pé

Nincs információ

26.11.21, Szo

47 880 Ft

26.11.22, Vas

Nincs információ

26.11.23, Hét

28 828 Ft

26.11.24, Ke

40 505 Ft

26.11.25, Sze

Nincs információ

26.11.26, Cs

Nincs információ

26.11.27, Pé

Nincs információ

26.11.28, Szo

Nincs információ

26.11.29, Vas

Nincs információ

26.11.30, Hét

Nincs információ

26.12.01, Ke

Nincs információ

26.12.02, Sze

Nincs információ

26.12.03, Cs

Nincs információ

26.12.04, Pé

Nincs információ

26.12.05, Szo

Nincs információ

26.12.06, Vas

Nincs információ

26.12.07, Hét

Nincs információ

26.12.08, Ke

Nincs információ

26.12.09, Sze

Nincs információ

26.12.10, Cs

37 221 Ft

26.12.11, Pé

Nincs információ

26.12.12, Szo

36 115 Ft

26.12.13, Vas

Nincs információ

26.12.14, Hét

Nincs információ

26.12.15, Ke

Nincs információ

26.12.16, Sze

Nincs információ

26.12.17, Cs

Nincs információ

26.12.18, Pé

Nincs információ

26.12.19, Szo

36 465 Ft

26.12.20, Vas

Nincs információ

26.12.21, Hét

Nincs információ

Értékelések

8,0
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 7391 értékelés 
alapján

Átlagon felüli Alicante városában

Vendégek értékelései

Kiváló41%
Nagyon jó36%
Jó14%
Megfelelő5%
Rossz4%

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi a lobbyban
  • WiFi a szobákban
  • Medence
  • Parkoló
  • Klíma
  • Étterem
  • Szálloda bár

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Üzleti központ
  2. Kávézó
  3. Előcsarnok/hall
  4. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
  5. Lift
  6. Parkoló
  7. Terasz
  8. Bár
  9. Kültéri medence
  10. Szállodai trezor
  11. Konferenciaterem
  12. Nemdohányzó szobák

Szoba szolgáltatásai

  1. Zuhanyzó
  2. Nyitható ablakok
  3. TV
  4. Hajszárító
  5. Központi fűtés
  6. Légkondicionáló
  7. Műholdas TV
  8. Íróasztal
  9. Telefon
  10. Széf a szobában
  11. Kábeltévé

Sportolási lehetőségek

  1. Kerékpárkölcsönzés
  2. Golfpálya
  3. Szörfözés / Kenu

Hotel témája/típusa

  1. Konferencia hotel

Gyerekeknek

  1. Játszótér
  2. Gyerekmenük

Hotel jellemzői

  1. Családbarát

Akadálymentesség

  1. Akadálymentesített utazási útvonal
  2. Mozgássérült parkoló

Elhelyezkedés

Av. Países Escandinavos, 7, 03540, Alicante, Spanyolország

Távolság innen: Hotel Castilla Alicante

Alicante:6.7 km

Palmeral Of Elche:27.4 km

Explore nearby attractions

Szálláshely információi

Av. Países Escandinavos, 7, 03540, Alicante, Spanyolország

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Hotel Castilla Alicante-ról

  • Van medence a(z) Hotel Castilla Alicante-ben?

    Igen, a(z) Hotel Castilla Alicante kínál 2 medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Hotel Castilla Alicante-ben?

    Nem, a(z) Hotel Castilla Alicante nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Hotel Castilla Alicante-ben?

    Igen, a(z) Hotel Castilla Alicante Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Hotel Castilla Alicante-ben?

    Hotel Castilla Alicante – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

  • Hol található a(z) Hotel Castilla Alicante?

    A(z) Hotel Castilla Alicante címe: Av. Países Escandinavos, 7, 03540, Alicante, Spanyolország.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Alicante

  • INNSiDE by Meliá Alicante Porta Maris
    12 oldal árainak mutatása
    kezdőár:60 929 Ft
  • AC Hotel Alicante
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:46 588 Ft
  • Hotel Alicante Gran Sol, Affiliated by Meliá
    5 oldal árainak mutatása
    kezdőár:48 299 Ft
  • Hotel Almirante
    11 oldal árainak mutatása
    kezdőár:46 040 Ft
  • B&B HOTEL Alicante Centro
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
  • Travelodge Alicante Puerto
    9 oldal árainak mutatása
    kezdőár:14 651 Ft
  • NH Alicante
    13 oldal árainak mutatása
    kezdőár:45 267 Ft
  • Népszerű választás
    Hotel La Milagrosa
    10 oldal árainak mutatása
    kezdőár:38 731 Ft
  • BYPILLOW Paseo
    3 oldal árainak mutatása
    kezdőár:28 722 Ft

Úti célok a(z) Hotel Castilla Alicante közelében