A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Randevú Panzió
Randevú Panzió
Randevú Panzió
Randevú Panzió
Randevú Panzió

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

  • Ingyenes WiFi
  • Klíma
  • Parkoló
A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat

Hasonló szállások

    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    kezdőár:27 204 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:29 048 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    kezdőár:30 602 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    • Ingyenes WiFi
    • Medence
    • Wellness
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Wellness
    • Parkoló
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Háziállat megengedett
    A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Ingyenes WiFi
    • Parkoló
    • Klíma
    kezdőár:29 389 Ft
    2 oldal árainak mutatása
    • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      • Ingyenes WiFi
      • Parkoló
      • Szálloda bár
      kezdőár:45 756 Ft
      2 oldal árainak mutatása

    Ártrend

    A trivago legalacsonyabb árai alapján, az utóbbi 30 napból
    27 661 Ft
    13 830 Ft
    0 Ft

    26.09.06, Sun

    25 788 Ft

    26.09.07, Mon

    25 788 Ft

    26.09.08, Tue

    25 788 Ft

    26.09.09, Wed

    25 788 Ft

    26.09.10, Thu

    25 788 Ft

    26.09.11, Fri

    27 661 Ft

    26.09.12, Sat

    27 578 Ft

    26.09.13, Sun

    25 788 Ft

    26.09.14, Mon

    25 788 Ft

    26.09.15, Tue

    25 709 Ft

    26.09.16, Wed

    25 709 Ft

    26.09.17, Thu

    25 788 Ft

    26.09.18, Fri

    27 661 Ft

    26.09.19, Sat

    27 578 Ft

    26.09.20, Sun

    25 709 Ft

    26.09.21, Mon

    25 788 Ft

    26.09.22, Tue

    25 709 Ft

    26.09.23, Wed

    25 788 Ft

    26.09.24, Thu

    25 709 Ft

    26.09.25, Fri

    27 661 Ft

    26.09.26, Sat

    27 661 Ft

    26.09.27, Sun

    25 788 Ft

    26.09.28, Mon

    25 788 Ft

    26.09.29, Tue

    25 408 Ft

    26.09.30, Wed

    25 806 Ft

    26.10.01, Thu

    Nincs információ

    26.10.02, Fri

    Nincs információ

    26.10.03, Sat

    Nincs információ

    26.10.04, Sun

    Nincs információ

    26.10.05, Mon

    Nincs információ

    26.10.06, Tue

    Nincs információ

    26.10.07, Wed

    Nincs információ

    26.10.08, Thu

    Nincs információ

    26.10.09, Fri

    Nincs információ

    26.10.10, Sat

    Nincs információ

    26.10.11, Sun

    Nincs információ

    26.10.12, Mon

    Nincs információ

    26.10.13, Tue

    Nincs információ

    26.10.14, Wed

    Nincs információ

    26.10.15, Thu

    Nincs információ

    26.10.16, Fri

    Nincs információ

    26.10.17, Sat

    Nincs információ

    26.10.18, Sun

    Nincs információ

    26.10.19, Mon

    Nincs információ

    26.10.20, Tue

    Nincs információ

    26.10.21, Wed

    Nincs információ

    26.10.22, Thu

    Nincs információ

    26.10.23, Fri

    Nincs információ

    26.10.24, Sat

    Nincs információ

    26.10.25, Sun

    Nincs információ

    26.10.26, Mon

    Nincs információ

    26.10.27, Tue

    Nincs információ

    Értékelések

    7,7
    a vezető oldalakon írt 500 értékelés 
    alapján
    • Tisztaság
      8,0
      Nagyon jó
    • Elhelyezkedés
      7,9
    • Szolgáltatás
      7,9

    Népszerű kényelmi szolgáltatások

    • WiFi
    • Klíma
    • Parkoló
    • TV / Kikapcsolódást szolgáló extrák
    • Hajszárító
    • Nemdohányzó szobák

    Összes kényelmi szolgáltatás

    Wellness-szolgáltatások

    1. Szépségszalon

    Szálláshely szolgáltatásai

    1. Előcsarnok/hall
    2. Expressz bejelentkezés/kijelentkezés
    3. Fodrász
    4. Parkoló
    5. Nemdohányzó szobák
    6. Spa
    7. WiFi a lobbyban
    8. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
    9. Takarítás naponta
    10. Takarítás
    11. Wifi
    12. Mélytisztítás

    Szoba szolgáltatásai

    1. Zuhanyzó
    2. Vasalódeszka
    3. Nyitható ablakok
    4. TV
    5. Hajszárító
    6. Központi fűtés
    7. Légkondicionáló
    8. Rádió
    9. Íróasztal
    10. Széf a szobában
    11. Kábeltévé
    12. Wifi (szoba)

    Elhelyezkedés

    9400, Sopron, Vitnyédi Street 21, Magyarország

    Távolság innen: Randevú Panzió

    Soproni Petőfi Színház:0.7 km

    Tűztorony:0.8 km

    :0.9 km

    Sopron:1.3 km

    Taródi-vár:2.1 km

    VOLT Fesztivál:3.1 km

    Mithrász-Szentély:8.1 km

    Seefestspiele Mörbisch:11.4 km

    Széchenyi-kastély:13 km

    Pappelstadion:14.2 km

    Schloss Esterházy:18.1 km

    Bécs-Schwechati Nemzetközi Repülőtér:47 km

    Explore nearby attractions

    Szálláshely információi

    9400, Sopron, Vitnyédi Street 21, Magyarország

    Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Randevú Panzió-ról

    • Van medence a(z) Randevú Panzió-ben?

      Nem, a(z) Randevú Panzió nem kínál medencéket.

    • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Randevú Panzió-ben?

      Nem, a(z) Randevú Panzió nem engedélyezi a háziállatokat.

    • Van parkolási lehetőség a(z) Randevú Panzió-ben?

      Igen, a(z) Randevú Panzió Parkoló biztosít a vendégek számára.

    • Mikor van be- és kijelentkezés a(z) Randevú Panzió-ben?

      Randevú Panzió – a bejelentkezés kezdete a szálláshelyen: . Kijelentkezés eddig: .

    • Hol található a(z) Randevú Panzió?

      A(z) Randevú Panzió címe: Vitnyédi Street 21, 9400, Sopron, Magyarország.

    A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

    A legjobb értékelésű Hotels között –Sopron

    • Het Pecset Fogado Etterem
      kezdőár:20 156 Ft
      2 oldal árainak mutatása
    • Népszerű választás
      Tercia Hubertus Panzió
      kezdőár:29 389 Ft
      2 oldal árainak mutatása
    • Pihenőkereszt Panzió
      kezdőár:29 892 Ft
      2 oldal árainak mutatása
    • Pannonia 1893 Prémium
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Wabi Hotel - Beauty & Dental Center
      kezdőár:37 266 Ft
      3 oldal árainak mutatása
    • Polus Pension
      kezdőár:30 106 Ft
      2 oldal árainak mutatása
    • Erhardt Superior Rooms
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Hotel Solar Club
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    • Hotel Wollner
      kezdőár:45 756 Ft
      2 oldal árainak mutatása

    Úti célok a(z) Randevú Panzió közelében