A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése
Affittacamere San Lorenzino

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:81 472 Ft
    9 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:68 397 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése

Értékelések

9,2
Kiváló
100%-ban hitelesített értékelések (50 értékelés)
Üzemelteti:Booking.com

    Népszerű kényelmi szolgáltatások

    • WiFi
    • Konyha / Főzőfülke
    • Klíma
    • Parkoló
    • Erkély / Terasz
    • Hajszárító
    • Nemdohányzó szobák

    Összes kényelmi szolgáltatás

    Szálláshely szolgáltatásai

    1. Parkoló
    2. Háziállat megengedett
    3. Nemdohányzó szobák
    4. Snackbár
    5. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
    6. Wifi
    7. Mélytisztítás
    8. Biztosított kézfertőtlenítő
    9. Biztonsági protokollok

    Szoba szolgáltatásai

    1. Zuhanyzó
    2. Hajszárító
    3. Központi fűtés
    4. Elektromos vízforraló
    5. Légkondicionáló
    6. Konyha
    7. Mikrohullámú sütő
    8. Hűtő
    9. Ingyenes wifi a szobákban
    10. Kávéfőző
    11. Gardróbhelyiség

    Elhelyezkedés

    4 Via San Lorenzino, 17024, Orco Feglino, Olaszország

    Távolság innen: Affittacamere San Lorenzino

    Orco Feglino:1.1 km

    Castel Gavone:4.6 km

    Forte San Giovanni:4.9 km

    Fortezza di Castelfranco:5.5 km

    Finale Ligure Marina:5.6 km

    Castello di Monte Ursino:6.2 km

    Castello di Spotorno:6.2 km

    Grotte di Borgio Verezzi:6.9 km

    Forte San Giacomo:10 km

    Stadio Valerio Bacigalupo:12.6 km

    Grotte di Toirano:14.3 km

    Genoa Airport - Cristoforo Colombo:45.6 km

    Explore nearby attractions

    Szálláshely információi

    4 Via San Lorenzino, 17024, Orco Feglino, Olaszország

    Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Affittacamere San Lorenzino-ról

    • Van medence a(z) Affittacamere San Lorenzino-ben?

      Nem, a(z) Affittacamere San Lorenzino nem kínál medencéket.

    • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Affittacamere San Lorenzino-ben?

      Igen, a(z) Affittacamere San Lorenzino rendelkezik háziállat tartási lehetőséggel, ami a szoba típusától vagy a rendelkezésre állástól függően változhat. Kérjük, érdeklődjön közvetlenül a hotelnél a háziállat tartási szabályzatukról.

    • Van parkolási lehetőség a(z) Affittacamere San Lorenzino-ben?

      Igen, a(z) Affittacamere San Lorenzino Parkoló biztosít a vendégek számára.

    • Hol található a(z) Affittacamere San Lorenzino?

      A(z) Affittacamere San Lorenzino címe: 4 Via San Lorenzino, 17024, Orco Feglino, Olaszország.

    • Melyek a népszerű látnivalók a(z) Affittacamere San Lorenzino közelében?

      A(z) Affittacamere San Lorenzino közelében található látnivalók közé tartozik: Porto di Savona, Spiaggia di Arenzano, Varigotti, Belvedere, Finalborgo, Lido Spotorno, Spiaggia di Alassio, Turista protagonista.

    A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

    A legjobb értékelésű Hotels között –Orco Feglino

    • 3 Kategória
      Hotel
      Il Villaggio Di Giuele
      7,8 (1611 értékelés)
      Finale Ligure, 1.9 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • Népszerű választás
      3 Kategória
      Hotel
      Hotel Medusa
      8,9Kiváló (2524 értékelés)
      Finale Ligure, 0.1 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • Népszerű választás
      4 Kategória
      Hotel
      Grand Hotel Pietra Ligure
      8,8Kiváló (1928 értékelés)
      Pietra Ligure, 1.7 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 3 Kategória
      Hotel
      Hotel Melograno
      8,5Kiváló (544 értékelés)
      Spotorno, 0.1 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • Népszerű választás
      4 Kategória
      Hotel
      Best Western Hotel Acqua Novella
      8,2Nagyon jó (2518 értékelés)
      Spotorno, 1.6 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 3 Kategória
      Hotel
      Hotel Giongo
      8,5Kiváló (659 értékelés)
      Spotorno, 0.3 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 2 Kategória
      Hotel
      Piccolo hotel holiday center
      8,4Nagyon jó (537 értékelés)
      Finale Ligure, 1.0 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 4 Kategória
      Hotel
      Marina Hotel Charming Rooms
      8,8Kiváló (852 értékelés)
      Finale Ligure, 0.3 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 3 Kategória
      Hotel
      Agriturismo La Contessa
      9,5Kiváló (1286 értékelés)
      Finale Ligure, 2.6 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése

    Úti célok a(z) Affittacamere San Lorenzino közelében