Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
Árak megjelenítése
Apartments Maja

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:51 154 Ft
    4 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:57 921 Ft
    7 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:51 385 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:43 978 Ft
    8 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:94 186 Ft
    1 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése

Értékelések

8,4
Nagyon jó
a vezető oldalakon írt 36 értékelés 
alapján
  • Tisztaság
    8,3
    Nagyon jó
  • Elhelyezkedés
    8,4
    Nagyon jó
  • Szolgáltatás
    8,6
    Kiváló
  • Kényelem
    8,3
    Nagyon jó
  • Szolgáltatások
    7,9
  • Ár-érték arány
    8,4
    Nagyon jó

Népszerű kényelmi szolgáltatások

  • WiFi
  • Konyha / Főzőfülke
  • Klíma
  • Parkoló
  • Erkély / Terasz
  • Mosógép
  • TV / Kikapcsolódást szolgáló extrák
  • Nemdohányzó szobák

Összes kényelmi szolgáltatás

Szálláshely szolgáltatásai

  1. Parkoló
  2. Nemdohányzó szobák
  3. Spa
  4. WiFi a lobbyban
  5. Mosógép
  6. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
  7. Wifi
  8. Reggeli
  9. Kiadó ház/apartman

Szoba szolgáltatásai

  1. Kandalló
  2. Zuhanyzó
  3. Nyitható ablakok
  4. TV
  5. Központi fűtés
  6. Elektromos vízforraló
  7. Légkondicionáló
  8. Műholdas TV
  9. Kis társalgó
  10. Telefon
  11. Wifi (szoba)

Akadálymentesség

  1. Mozgássérült parkoló

Hotel jellemzői

  1. Csak felnőtt vendégeknek

Elhelyezkedés

Távolság innen: Apartments Maja

Bled:0.3 km

Bled Castle:1.2 km

Bled Island:2 km

Podhom:2.9 km

Vintgar Gorge:4 km

Spominski čebelnjak Antona Janše:4.5 km

Pusti grad:6 km

Muzej talcev:6.7 km

Grad Kamen:8.1 km

Dovžanova soteska:16.6 km

Slovenski planinski muzej:17.2 km

Ljubljana Jože Pučnik Airport:30.8 km

Explore nearby attractions

Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Apartments Maja-ról

  • Van medence a(z) Apartments Maja-ben?

    Nem, a(z) Apartments Maja nem kínál medencéket.

  • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Apartments Maja-ben?

    Nem, a(z) Apartments Maja nem engedélyezi a háziállatokat.

  • Van parkolási lehetőség a(z) Apartments Maja-ben?

    Igen, a(z) Apartments Maja Parkoló, Mozgássérült parkoló biztosít a vendégek számára.

  • Hol található a(z) Apartments Maja?

    A(z) Apartments Maja címe: , , Bled, Szlovénia.

  • Melyek a népszerű látnivalók a(z) Apartments Maja közelében?

    A(z) Apartments Maja közelében található látnivalók közé tartozik: Bled-i tó, Triglav Nemzeti Park, Lake Bohinj, Bohinjsko jezero, Laghi di Fusine, Velika planina, Bled-i vár, Logarska dolina.

A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

A legjobb értékelésű Hotels között –Bled

  • 3 Kategória
    Hotel
    Bled Apartments
    8,1Nagyon jó (2442 értékelés)
    Bled, 0.3 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Penzion Pibernik
    9,4Kiváló (2941 értékelés)
    Bled, 1.4 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    3 Kategória
    Hotel
    Ribno Alpine Hotel
    8,5Kiváló (3959 értékelés)
    Bled, 2.5 km-re innen: Városközpont
    kezdőár:38 178 Ft
    4 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • 4 Kategória
    Hotel
    Vila Bled
    8,9Kiváló (2605 értékelés)
    Bled, 1.9 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Rooms & Apartments Pr Matjon
    9,4Kiváló (1308 értékelés)
    Bled, 1.8 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    2 Kategória
    Hotel
    Bled Paradise Apartments
    6,5(72 értékelés)
    Bled, 2.3 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Nature Hotel Lukanc
    9,2Kiváló (2203 értékelés)
    Bled, 2.1 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • Népszerű választás
    4 Kategória
    Hotel
    Hotel Park
    8,8Kiváló (7854 értékelés)
    Bled, 0.4 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése
  • 3 Kategória
    Hotel
    Hotel Starkl - Heritage & Unique
    9,1Kiváló (1688 értékelés)
    Bled, 1.6 km-re innen: Városközpont
    Az árak és a foglalhatóság megtekintéséhez válasszon dátumokat.
    Árak megjelenítése

Úti célok a(z) Apartments Maja közelében