Cape Of Rodon Green Vilage, Manëz, 2015, Albánia
kezdőár:36 230 Ft
2 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése
Cape of Rodon Resort, Green Village
Cape of Rodon Resort, Green Village
Cape of Rodon Resort, Green Village
Cape of Rodon Resort, Green Village
Cape of Rodon Resort, Green Village

Vesse összes hasonló szálláshelyekkel

Kiválasztott szállás

kezdőár:36 230 Ft
2 oldal árainak mutatása
Árak megjelenítése

Hasonló szállások

  • kezdőár:66 458 Ft
    5 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • kezdőár:53 059 Ft
    6 oldal árainak mutatása
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése
  • A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
    Árak megjelenítése

Ártrend

A trivagón az elmúlt 30 nap során előfordult átlagárak alapján
176 299 Ft
88 150 Ft
0 Ft

26.07.16, 木

63 849 Ft

26.07.17, 金

83 994 Ft

26.07.18, 土

130 993 Ft

26.07.19, 日

105 686 Ft

26.07.20, 月

119 772 Ft

26.07.21, 火

96 697 Ft

26.07.22, 水

67 472 Ft

26.07.23, 木

67 500 Ft

26.07.24, 金

Nincs információ

26.07.25, 土

86 439 Ft

26.07.26, 日

123 571 Ft

26.07.27, 月

145 456 Ft

26.07.28, 火

146 826 Ft

26.07.29, 水

176 299 Ft

26.07.30, 木

122 104 Ft

26.07.31, 金

Nincs információ

26.08.01, 土

Nincs információ

26.08.02, 日

Nincs információ

26.08.03, 月

135 892 Ft

26.08.04, 火

Nincs információ

26.08.05, 水

Nincs információ

26.08.06, 木

Nincs információ

26.08.07, 金

Nincs információ

26.08.08, 土

Nincs információ

26.08.09, 日

Nincs információ

26.08.10, 月

161 192 Ft

26.08.11, 火

Nincs információ

26.08.12, 水

Nincs információ

26.08.13, 木

Nincs információ

26.08.14, 金

Nincs információ

26.08.15, 土

Nincs információ

26.08.16, 日

163 960 Ft

26.08.17, 月

Nincs információ

26.08.18, 火

Nincs információ

26.08.19, 水

Nincs információ

26.08.20, 木

Nincs információ

26.08.21, 金

Nincs információ

26.08.22, 土

Nincs információ

26.08.23, 日

Nincs információ

26.08.24, 月

Nincs információ

26.08.25, 火

Nincs információ

26.08.26, 水

Nincs információ

26.08.27, 木

Nincs információ

26.08.28, 金

Nincs információ

26.08.29, 土

Nincs információ

26.08.30, 日

163 960 Ft

26.08.31, 月

Nincs információ

26.09.01, 火

132 880 Ft

26.09.02, 水

Nincs információ

26.09.03, 木

Nincs információ

26.09.04, 金

Nincs információ

26.09.05, 土

Nincs információ

26.09.06, 日

Nincs információ

26.09.07, 月

132 093 Ft

Értékelések

9,1
Kiváló
a vezető oldalakon írt 219 értékelés 
alapján

    Népszerű kényelmi szolgáltatások

    • WiFi a lobbyban
    • WiFi a szobákban
    • Medence
    • Wellness
    • Parkoló
    • Klíma
    • Étterem
    • Szálloda bár

    Összes kényelmi szolgáltatás

    Szálláshely szolgáltatásai

    1. Üzleti központ
    2. Parkoló
    3. Bár
    4. Kültéri medence
    5. Étterem
    6. Mosodaszolgáltatás
    7. Spa
    8. Szobaszerviz
    9. Ingyenes WiFi (közös helyiségekben)
    10. Medence
    11. Takarítás
    12. Wifi

    Wellness-szolgáltatások

    1. Szauna
    2. Pezsgőfürdő

    Szoba szolgáltatásai

    1. Fürdőkád
    2. Légkondicionáló
    3. Széf a szobában
    4. Ingyenes wifi a szobákban
    5. Kávéfőző

    Gyerekeknek

    1. Játszótér
    2. Játszóház

    Elhelyezkedés

    Cape Of Rodon Green Vilage, Manëz, 2015, Albánia

    Távolság innen: Cape of Rodon Resort, Green Village

    Explore nearby attractions

    Szálláshely információi

    Cape Of Rodon Green Vilage, Manëz, 2015, Albánia

    Gyakran Ismételt Kérdések a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village-ról

    • Van medence a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village-ben?

      Igen, a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village kínál 2 medencéket.

    • Engedélyezett-e a háziállat a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village-ben?

      Nem, a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village nem engedélyezi a háziállatokat.

    • Van parkolási lehetőség a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village-ben?

      Igen, a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village Parkoló biztosít a vendégek számára.

    • Hol található a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village?

      A(z) Cape of Rodon Resort, Green Village címe: Cape Of Rodon Green Vilage, 2015, Manëz, Albánia.

    • Melyek a népszerű látnivalók a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village közelében?

      A(z) Cape of Rodon Resort, Green Village közelében található látnivalók közé tartozik: Miami Beach, Plazhi i Durrësit, Teréz anya repülőtér, Ada Bojana, Copacabana, Europa Beach, Uvala Valdanos, Porti i Durrësit.

    A szállásfoglalási oldalaktól kapott árak és foglalhatósági adatok folyamatosan változnak. Emiatt előfordulhat, hogy a szállásfoglalási oldalon már nem találja meg pontosan ugyanazt az ajánlatot, amelyet a trivagón látott.

    A legjobb értékelésű Hotels között –Manëz

    • Népszerű választás
      4 Kategória
      Hotel
      Best Western Premier Ark Hotel
      9,1Kiváló (5257 értékelés)
      Tirana, 13.8 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:40 723 Ft
      9 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • 3 Kategória
      Hotel
      Hotel Vila Zeus
      7,7 (4342 értékelés)
      Tirana, 13.9 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:30 134 Ft
      6 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • 4 Kategória
      Hotel
      Holiday Hotel
      9,0Kiváló (1544 értékelés)
      Tirana, 13.4 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 5 Kategória
      Hotel
      Bonita Classic Hotel & Spa
      7,3(585 értékelés)
      Durrës, 6.0 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:21 918 Ft
      2 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • Népszerű választás
      3 Kategória
      Hotel
      N Hotel BY NOSHI
      8,2Nagyon jó (4924 értékelés)
      Tirana, 13.9 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:29 883 Ft
      5 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • Népszerű választás
      4 Kategória
      Hotel
      Hotel Airport Tirana
      9,0Kiváló (3636 értékelés)
      Kruja, 13.2 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:45 234 Ft
      7 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • 4 Kategória
      Hotel
      Crowne Plaza Durres By Ihg
      9,5Kiváló (419 értékelés)
      Durrës, 0.6 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:54 011 Ft
      1 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése
    • 5 Kategória
      Hotel
      Henry Resort & Spa
      8,4Nagyon jó (1363 értékelés)
      Durrës, 3.6 km-re innen: Városközpont
      A pontos árak megtekintéséhez válasszon dátumokat
      Árak megjelenítése
    • 3 Kategória
      Hotel
      Nerium Garden Inn Tirana Airport
      9,5Kiváló (1435 értékelés)
      Tirana, 15.0 km-re innen: Városközpont
      kezdőár:35 547 Ft
      2 oldal árainak mutatása
      Árak megjelenítése

    Úti célok a(z) Cape of Rodon Resort, Green Village közelében